beyli

beyli


13 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  One Tree Hill (TV seriál) (2003)

  Dlouho jsem se rozhodovala, jestli se na OTH podívám, nakonec jsem se rozhodla dobře, protože přijít o takový úžasný seriál bych opravdu nechtěla. One Tree Hill je seriál, který vás chytne a už nepustí, je úžasní sledovat životy lidí, kteří mají své starosti i radosti, vidět, jak se rozvíjejí jejich vztahy, jak dospívají. Zpočátku to byl seriál o středoškolácích, kteří se skoro vůbec neznali, ale postupem času se z nich stali nerozluční přátelé na život a na smrt. Prožívali spolu lásku, ztrátu, úspěchy i zklamání. Seriál je výjimečný i díky postavám, epická láska Haley a Nathana, která nás provázela celým seriálem byla naprosto dokonalá. Všechno co spolu tito dva prožili a vždy zůstali spolu,nikdy je nic nerozdělilo, to je něco co se jen tak nevidí, myslím si, že každý by chtěl jednou poznat lásku, kterou měli Haley a Nathan. V OTH, jak to tak většinou bývá nechyběl ani milostný trojůhelník. Peyton/Lucas/Brooke. Dvě nejlepší kamarádky a kluk, kterého obě milují. Podle mě se k Lucasovi hodila víc Brooke. Ale zas Lucasovi a Peyton bylo předurčeno být spolu, byl to prostě osud. Byla škoda, že seriál opustili, ale zas jejich příběh zakončil naprosto úžasně 6. sérii. Jejich místo v seriálu hned zaplnili Quinn a Clay, kteří si také prožili svoje.... Nakonec i Brooke, která neměla nikdy moc štěstí v lásce našla svého prince. Julian byl pro ni jako stvořený, i když se to z počátku nezdálo. Samozřejmě měli své problémy, ale u něj bylo vidět, jak ji miluje. Brooke si po těch všech neúspěšných vztazích (Lucas, Felix, Owen) někoho takového zasloužila. OTH bych doporučila všem, protože takový jedinečný příběh se jen těžko hledá, určitě nebudete litovat. Prostě Always & forever !

 • poster

  Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Podle mě jeden z nejlepších seriálů všech dob !!Nic podobného tu ještě nebylo. Je to seriál, který vás chytne a už nepustí. První série byla podle mě bezkonkurenční, druhou a třetí řadu bych hodnotila tak 60%. 4,5 a 6 řadu kolem 95% Doufám, že se budou natáčet další a další řady, protože Dextra nemám nikdy dost a myslím, že nejsem sama....

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Musím přiznat, že jsem knihy nikdy nečetla a ani se k tomu v nejbližší době nechystám. Ráda budu v napětí čekat na novou sérii, bez žádných spoilerů. Seriál sám o sobě je podle mě naprostá bomba! Hned po první u mě začalo naprosté GoT šílenství. HBO se opět vyznamenalo. Úžasní herci, prostředí seriálu naprosto dokonalé a o postavách ani nemluvně. Spousta záporných i kladných postav, které si zamilujeme i znechutíme. Říkejte si co chcete, ale mojí oblíbenou postavou je Cersei, zpočátku jsem jí tak nenáviděla, až jsem ji začala milovat, podle mě je úžasná, každý příběh přeci potřebuje pořádnou mrchu. Však si nemyslete, že to mám stejně tak i s Joffrrym, toto nemůžu ani vidět, nesnáším ho až do morku kostí ! Největší záporák, kterého znám. GoT je bez pochyb naprosto úžasný seriál, to prostředí a atmosféra, která nás přenese na těch cca 10 hodin ročně do jiného světa je prostě nezapomenutelná.

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

  Miluju upíří filmy a seriály a tenhle mě hned u první řady ohromil. Televizní zpracování je podle mě naprosto skvělé. Obsazení seriálu je taky velice povedené. Ian Somerhalder se podle mě na roli zlého Damona neskutečně hodí, tak jako Paul Wesley. Sice True Blood to nikdy nepřekona, ale stejně to hodnotím plným počtem hvězd !!

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace