• Rodinný

Americké psycho (2000)

Na tento film jsem se celkem těšila, protože tam hraje Christian Bale, který podle mého patří k nejlepším hercům dnešní doby. Docela jsem se bála co to bude, už z toho názvu "Americké psycho" mi běhal mráz po zádech, moje očekávání se také naprosto naplniho, byla jsem z toho uplné trauma. Na některé scény jsem se vůbec nemohla dívat. Ještě dva dny po shlédnutí filmu jsem na to stále musela myslet, myslela jsem, že je to to nejhorší co může být, byla jsem znechucena. Když sem se na to koukla podruhé, musela jsem přemlouvat samu sebe, abych to vůbec pustila. A myslím, že jsem udělala dobře, protože i když se to zdá divné, tak se mi to celkem zalíbilo, však na ty krvavé scény jsem se raději nedívala... Herecké obsazení filmu, nemělo chybu Christian Bale svou roli ztvárnil naprosto geniálně. Role psychopatických vrahů mu opravdu jdou. Jinak další herci jako Josh Lucas nebo Reese Witherspoon patří k mým oblíbeným, takže v tomto nemám co vytknout.

Temná legenda 2 (2000)

Po prvním díle, který u mě uplně propadl, jsem čekala, že tohle bude to samé, ale docela mile mě to překvapilo. Děj byl napínavý, ne jako v prvním díle, na který se nedalo vůbec dívat a bylo to celkem zajímavé. A ještě k tomu skvělé obsazení. Jennifer Morrison patří mezi mé oblíbené herečky už od dob, kdy hrála v Housovi a Matt Davise mám zas ráda z Vampire diaries, takže herecké obsazení mě nezklamalo,miluji horory a tenhle u mě docela uspěl.

Fakulta (1998)

Čekala jsem od toho trochu víc, ale zase nemůžu říct že mě to uplně zklamalo. Na tento film jsem dostala doporučení z jednoho seriálového časopisu, ale že by to bylo něco extra ? Tak to ne. Joshe Hartnett jsem si zamilovala už v Pearl Harboru a Halloweenu H2O,takže ten podle mě film jen pozvedl. Film nemůžu hodnotit více, než průměrem a to třemi hvězdami.

Temná legenda (1998)

I když mám ráda horrory tohoto stylu, tak mi tento do oka moc nepadl. Myslím si že druhý díl byl daleko lepší !!

Přátelé (1994) (seriál)

Prostě klasika !! Kdo by tuhle skvělou šestku přátel nemiloval ? Nejlepší sitcom všech dob, který milují snad všechny generace....

The Doors (1991)

Miluju Jima Morrisna !! Doors patří k mým nejoblíbenějším hudebním skupinám a tento film mě naprosto ohromil. Jako bych sledovala opravdového Jima !! Val Kilmer ztvárnil svou roli naprosto skvěle !! Viděla jsem několik filmech o Doors, ale tenhle je prostě bezkonkurenční !! Velké plus bylo také skvělé obsazení Meg Ryan jako Pamela ?? Skvělá volba !!

Pod vlivem úplňku (1987)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Naprosto skvělý děj a Cher s Nicolasem Cagem byly úžasný pár, nedivím se, že Cher za roli Loretty získala Oscara. Musím hodnotit plným počtem hvězd !!

Co dál, doktore? (1972)

Naprosto úžasný film, hned po prvních pěti minutách jsem si ho zamilovala. Naprosto šílená romantická komedie, která nikoho nenechá v klidu. Barbra Streisand je ve filmu naprosto úžasná, díky téhle roli jsem si jí zamilovala. Děj neměl chybu, ani minutu jsem se nenudila, prostě něco úžasného. Jedna z nejlepších hollywoodských komedii, co jsem kdy viděla. Myslím, že i pět hvězd je málo, prostě úžasná podívaná.