Zbouchnutá (2007)

Podle komentářů tady jsem čekal, že se budu bavit plus mínus stejně dobře jako u Superbad. Bohužel tomu tak úplně nebylo, ale zklamán rozhodně taky nejsem. Lepší *** .

Sladký život (2015) (pořad)

Spíše smutný život. Čest výjimkám - Tomi Kid, Baša Štěvulová a především Mária Čírová - u nich se zdá, že život mají docela fajn. Naopak jako největší zoufalci jsou prezentovány "dámy" Fialová a Plačková. Formát pořadu je úplně prázdný. Není moc co hodnotit.

Pojedeme k moři (2014)

:-D Jej tolik sluníčkových komentářů opěvujících film i šikulku Jirku (u některých méně všímavých snad i malého "režiséra" Tomáše). No kdybych na to šel do kina, byl bych jistě dosti rozladěn. Ovšem my jsme si film pustili doma, jelikož žádná z TV nevysílala nic kloudného a musím říct, že 'Pojedeme k moři' úspěšně zapadá do nekonečné řady televizních filmů, které vysílá ČT v neděli večer. Tedy žádné všeobecné nadšení, ale ani velké zklamání. I přes vysoké hodnocení na CSFD (nebo i právě proto?) nemívám u tohoto typu nedělních televizních filmů velká očekávání. Rozhodně netoužím po tom, vidět "Tomášovo" domácí video znova. (Zajímavé komentáře: ty tří a méně hvězdičkové).

Hospoda U Druhé šance (2013) (pořad)

Marcel dokázal nemožné. Poté co jsme jej my všichni daňoví poplatníci zachránili v kauze Baník, tím, že Ostrava ze svého rozpočtu nakoupila předražené pozemky k ničemu, přichází druhý úder. Veřejnoprávní televize, které platíme všichni koncesionářské poplatky, vysílá na pokračování self promotion tohoto člověka a jeho podnikatelských aktivit. Jak je toto možné??? http://www.novinky.cz/krimi/314239-kriminaliste-vysetruji-odkup-bazalu.html Pokud odhlédnu od tohoto odpadu, který je tak příznačný pro dnešní dobu, pak samotnému pořadu dávám 2 hvězdičky s dodatkem, že Nikola ač je to dívka, zasloužila by ránu. A takového Čonku Lakatoše netřeba ani komentovat.

Nové hnízdo (2011) (pořad)

1. Vondráček a celá jeho rodina by se mohla v médiích ukazovát méně, nejlépe vůbec. // 2. Úlisní makléři by si mohli odpustit oblbování a kecy typu, pán si musí pospíšit, o nemovitost je velký zájem. // 3. Nocování v jedné nemovitosti na závěr je úplně zbytečné. // 4. Stejně jako ty čachry s postelí. // 5. Satelity by se měly přestat stavět. Co lidi láká na tom bydlet v objektu, který kombinuje nevýhody bydlení na sídlišti s nevýhodami života na venkově. // Jinak docela fajn pořad, když chci vypnout....

Farma (2011) (pořad)

"Výši" hodnocení na CSFD naprosto rozumím. Ne každého baví se dívat na tlupu lidí, kteří spolu žijí pár týdnů v ne zcela obvyklém prostředí a přitom je snímá kamera. OK. Co ale nechápu je, neustále titulování účastníky 'blbci', 'debily' atd. Kdo je opravdu debil je Kobra (paradoxně některými zde obdivovaný). Předpokládám, že by tito lidé velice rádi, žili pod vládou Kadáffího, nadávali svým kolegům a kolegyním do buzerantů atd. Další kandidát na blbce je Jakub. Jinak se mi složení na Farmě zdá docela OK -Šťevo je idiot? Podle mě vtipný a inteligentní člověk. Monika obyčejná hezká mladá holka. Michal je buran, který ale na druhou stranu umí. Matka Lenka dokáže zastat tolik prací, že jsem se divil. Andrea? Nejprve jsem myslel, že to bude vymaštěná blbka, ale projevila se jako úplně normální. A tak bych mohl pokračovat. No asi zdejší komentátoři přebývají pouze ve společnosti inteligentů v gentlemanských klubech nebo literárních kroužcích. Reality show mám docela rád, stačí vypnout mozek a sledovat danou sociální studii (s trochou nadsázky řečeno). Co mi na této vadí je, že účastníky nezabírá stále, kameraman za nima běhá, když zrovna něco provádějí a přijde mi tedy, že tyto akce nejsou spontánní, ale že se účastníci se štábem domluví, udělejme tohle a tohle, já vás budu točit takhle a takhle. Tady potom ztrácí tento formát autentičnost a já nevím co je připravené a co je pravda. Ještě jedna poznámka: Jaký význam má hodnocení zde, pokud čerpá z takovýchto? //// "Janega: Nevidel som ani jeden diel, pretože len ukážky mi stačili na to, aby som zistil, že odpad je pre túto "show" ešte mierne hodnotenie. " /////

Pátá rychlost (2002) (seriál)

Ojoj, po Top Gear mi tohle přijde nudné. Až mi to připomíná naše české motoristické magazíny... Čímž nechci říct, že je to špatně, ale přeci jen jsem si zvykl na formát auto+zábava a tak nějak jej už očekávám. I když občas si odpočinout od Top Gearovského přehánění někdy až ad absurdum taky neuškodí.

Chutíš mi (2011) (pořad)

Hodnotím pouze týden s Martinkou. Záměr TV JOJ vytřískat co nejvíce peněz a stále shazovat tuto duchem chudou ženštinu se mi příčí více než Martinka a celá její povedená domácnost i s kamarádkou. Nicméně na druhou stranu musím přiznat, že hoši vyvolali par úsměvných momentů, vtipných hlášek a situací. Což samozřejmě není tak těžké, když se sejde kvartet takto bystrých a sečtělých chlapců, kteří jsou na chudáka Martinku v jasné přesile. Suma sumárum 2 hvězdy (páteční díl, ale jasný odpad!).

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Hodnocení SK verze: Pořad, kterému příliš brzy odešla hlavní hvězda z Holywoodu Martinka alias Kleopatra a na vyšší hodnocení tak nedosáhne. (edit: teď jsem shlédl "dokument" o Martince a dávám mu "odpad").