Akuma no Riddle (2014) (seriál)

Tohle anime bylo spíš špatný než dobrý. Když jsem si přečetl obsah, hned jsem se na to podíval. Příběh byl bezvadnej, bohužel ale zpracování mnohem horší. Strašně moc se tam mluvilo, přitom 1/2 všech těch keců byla o ničem. Obě hlavní postavy byly děsný, jen na pár vedlejších se dalo koukat, jednu jsem si dokonce i oblíbil, a to Mahiru. Opening byl skvělej, ending jsem si nikdy nepustil a zakončení celýho anime bylo tragický. Snad nemusim ani říkat, jak divný je to, že nikdo neumřel..:D

Glasslip (2014) (seriál) odpad!

Páni, to bylo fakt příšerný. Ale dokoukal jsem to až do konce, jsem na sebe pyšnej.

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Zrovna tohohle vítěze jsem vůbec nechtěl. Hrál hodně podobně jako Russell, neříkám, že je to špatně, ale oba dva mě neskutečně srali. Rozdíl mezi nima je ten, že Tony vyhrát dokázal a Russell ne, takže myslim, že Tonyho uvdíme ještě minimálně jednou v nějaké All Stars sérii. Ale hrál dobře, to jo.. Víc jsem to přál Tashe, Spencerovi, nebo klidně i Trish..

Nisekoi (2014) (seriál)

Bylo to furt horší a horší, což je škoda, protože tohle je snad první anime, u kterého jsem se smál fakt nahlas. Nisekoi je určitě nejvtipnější anime, který jsem kdy viděl. Škoda, že se to časem komplikovalo víc a víc, začaly přibývat pitomý postavy, rudnutí až po zadek z každé hlouposti, nervozní koktání a bezdůvodný mlácení apod- všichni známe:D No a konec byl nijakej. Nic se nevyřešilo. Takže dávám 3* za humor, Chitoge, Onoderu a Rakua.

Noragami (2014) (seriál)

Musim říct, že hudba byla naprosto skvělá. opening, ending, soundtracky.. Celkem mě překvapila Hiyori, která nebyla ubrečená a ukřičená. Noragami mě bavilo, překvapovalo, ale konec mě moc nevzal teda... A když se na to tak zpětně podívám, tak taky nic moc.:D

Prvních 100 (2014) (seriál)

Aaaaah Octaviaaa, I'm in looove with yoouu.

The Sisterhood of Night (2014)

Film se snaží být tajemným, přestože není - to mě snad štvalo na filmu nejvíc. Všichni víme jak společnost teďka funguje, líbilo se mi, že na to kladli tvůrci důraz, protože mě to zkrátka baví. K tomu konci- dokážu si představit někoho si myslet, že je to trapný:D Mně ale přišel krásný. Mě to přesvědčilo :)

Tokio ghoul - Season 1 (2014) (série)

Tokyo Ghoul mě bavil hned od prvního dílu. Animace je bezva a opening ještě bezvadnější. Bohužel jsem si tam nenašel žádnou oblíbenou postavu a snad nejvíc mi vadil Kaneki, kterej byl na zabití od začátku. Taky mi vadilo, že se neukazoval často Hide, protože by byl určitě super!