• Krátkometrážní

Zázrak v Tekiru (2016)

Melancholická, záhadná atmosféra kolem příběhu mladé těhotné, které se nedotkl muž, sloužící starší ženě, jež ani po bahenních koupelích nemůže otěhotnět.

Copacabana (2010)

Francouzsky výstřední, trochu podivné, ale jinak dobrá Huppertová film zachránit nemůže.

Arianna (2015)

Nakonec přijde na to, že se narodila jako hermafrodit a že ji rodiče nechali v raném dětství vykastrovat, zamlčovali jí to - a proto nemůže pociťovat při milování rozkoš. A tak hledá cestu k sobě, jak se s tou situací vyrovnat...Otevřený film podle skutečného případu....Upřímná rekonstrukce.

Výstřel (2007)

Isild Le Besco si zahrála další výstřední mladou ženu, která silově souloží s muži s z popudu postřelí mladíka. Celý film je francouzsky výstřední, ale poutavý právě díky jejímu nespoutanému projevu.

Hra na zajíčka (2010)

Komentář uživatele 3497299 je zajímavý, performerka Rodleen Getsic si s režisérem udělala obsah a film absolvovala jak svou atreterapii (?) Ta si prý podobným zážitkem prošla a opakováním se chtěla s tím srovnat (?)..Ale film je nesnesitelně zvrácený.

Disco Boy (2023)

Protiválečný či spíše protiimperiální film plný náznaků a zahalený magickým sněním a transem.

The Sex Garage (1972)

Staré péčko s mnohočetnou felací a souloží mezi auty a motorkami.

Zítra jdeme do kina (2007) (TV film)

Scenáristicky nenápaditý a realizačně líbivý film o tématech, která už jsme viděli nejméně stokrát a lepších.