Bod zlomu (2015)

Adrenalin je super věc, je vidět, že ho potřebujeme i když není fyzicky zapotřebí. Ale páchat kvůli němu jednoznačnou sebevraždu, je diskutabilní. Ta šance by měla být alespoň větší nebo rovna 50/50 a měla by mít smysl. A zabíjet u toho drobné broučky ( bezvýznamné placené zaměstnance, kteří se snaží uživit rodinu ), mně smysl nedává. naopak mi dávalo smysl ta harmonie a sounáležitost s přírodou, kterou když nedodržíme, tak dopadneme jako dinosauři. Takže morálně +-, herecky, to ujde, ale žádný zázrak. Filmařsky slušné a adrenalínově skvělé.

Hry velkých koček (2015) (TV film)

Film není guma, aby ho natahovali a z celkem zajímavých 20 minut, na únavných 45.

Sodom (2014)

Nemám celkem nic, proti ,,extrasexuálům,,. Pokud neobtěžují se svým nádobíčkem. Ať si mají svoje kluby, časopisy, ať jim nikdo neubližuje... Ale fakt nechápu, proč by se jim měla dělat za státní prachy reklama, či jiná forma podpory? Dělá se nějaká reklama a podpora rodinám s dětmi? Přitom se brečí, že nejsou děti a nebude na důchody. Přišlo mně, že se jedná o celkem slušný, tří až tři a půl hvězdičkový dokument a pak koukám na tu kupu odpadů... Tak jsem si prošel několik profilů těch lidí, co dali odpad! a bylo mi vše jasné. Mno, takže na vaši akci se dá odpovědět pouze reakcí 5*.

Mein Kampf (2015) (TV film)

,,Pokud si někdo přečte Main Kampf, bude okamžitě zjevné, že volá po vyhlazení židů.,, To snad ne... ,,150 odborníků, bude v komentářích porážet Hitlerovy ideje obsažené v knize,,. Safra nestačil by jeden? Říká těmhle ,,myslitelům,, něco jako ,,lákavé tajemství zakázaného,,? Hitler byl možná výborný řečník, ale jako spisovatel, byl zoufale nudný a stále se dokola opakující. Aby člověk našel zajímavou větu, či odstavec, musí se přebrodit desítkami stran bahna a nudy. Udělat z Main Kampfu povinnou četbu, bude to stejně otravné, jako povinně přečíst Zlaté stránky.

Zyma v ogni (2015)

Jednostranná trapnost, která opomíjí, vše podstané: Co se připravuje ( před Majdanem...) https://www.youtube.com/watch?v=XGo8GHD1s-A Kolik ta ,,revoluce,, stála: https://www.youtube.com/watch?v=2y0y-JUsPTU Tady ty záběry vypadají zase třeba trochu jinat, že: https://www.youtube.com/watch?v=6v_VdFaTMo0 A jak vypadá situace teď? Myslím, že život Ukrajinců je o hodně horší než před revolucí. Jen oligarchové jsou na tom o něco lépe. Sláva dnešní Ukrajině:-):https://www.youtube.com/watch?v=54id_nQr0E8 P.S: Safra lidi, většina z Vás tady je mladých vysokoškoláků, vtloukají vám do hlavy ,,kritické myšlení,, tak co kdyby jste ho trochu používali a neplácali se tady v emocích...

Prokletí ostrova Oak (2014) (pořad)

V prvním díle druhé série se mně konečně rozsvítilo a pochopil jsem co najdou...Spoiler... Důl na zlato z Alžbětinských dob...., ve kterém našli pyrit vysvětluje naprosto vše. Prostě zakonzervovaný důl. Záhadné pasti s mořskou vodou.. Zlato se rýžuje, musí se proplachovat pokud zrovna není v obřích nugetech. Vrstevnice a záhadné kříže na povrchu, prostě jen zeměměřičské práce. A poklady templářů:-)). 2-3 sta let po jejich zániku? Co by tam proboha pohledávaly.. Nicméně jsem zvědav a budu koukat dál, na tuhle reality show lovců pokladů. V rámci nápadů a tajena to není špatný.... Co asi najdou:-). Pokud opravdu něco najdou, budu za idiota, ale což, nemyslím si.

Prorok (2014)

Kurňa, zase se někdo snaží ušetřit za herce.... Za chvíli budeme zmalovaný všichni. A vůbec nekreslila to Marksová - Tominová - či jak ještě? Ta taky vysvětluje, že děti nejsou rodiny, ale státu....A z toho jsem poněkud zmaten. Ještě jsem neviděl stát, který by počal a odkojil dítě...

Pohádky pana Donutila (2015) (pořad) odpad!

Neuvěřitelná manipulativní sprosťárna, vymývání mozků, už i těm nejmenším. Kdo si přečetl uniklé Sobotkovy E-maily, ví že se to v jeho emailech probíralo v rámci ovlivnění veřejnosti. Dle E-mailů to měl původně číst Svěrák. Počítám, že je poslal na ono místo a nenechal se donutit, jako Donutil.

Středozemní moře - moře nás všech (2014) (TV film)

Záběry výborné, ale z komentáře je cítit příliš velká snaha o podporu migrace, přistěhovalectví, v rámci ,,hurá,, multi-kuti soužití. ,,Vždyť všichni věříme v jednoho Boha, vždy jsme se mísili, Marseille je krásnou ukázkou, že soužití může fungovat...,, :-)) Možná se měl spustit z těch výškových záběrů na zem, třeba v té Marseji. Možná by o tom soužití hovořil jinak, po tom, co by ho zmlátili a ukradli mu kameru. Vím o čem mluvím, já tam léta žil.

Baahubali: The Beginning (2015)

Vizuál výborný, hodně se inspirovali Čínou... Sice méně létali, ale zase měli obrovský kus síly, lámali kámen, drtili býky snad i plivanec by zvedli nad hlavu... Výborná věc, žasnout a pobavit se:-). Na to hodnocení světové databáze v tomto případě moc nedejte. Polovina Indů v tomhle snímku hrála a ta druhá to hodnotila 5 hvězdama:-).