Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Moderná doba až príliš zhovadila mýtus upíra a to čoho som sa ja ako malý bál by terajšie deti považovali za milé a vľúdne. Až príliš hlúpe mi príde to že človek dokáže bojovať s upírom len tak ako so seberovným a nepáčilo sa mi ani len spracovanie upírov (tie šialené zubiská a rozďavená papuľa pomaly cez celú tvár bolo čo akože?!). Najlepšia je klasika Dracula podľa Brama Stockera alebo Prekliatie Salemu podľa Stephena Kinga.

Amazonka (1999) (seriál)

bože tie hady sú všade .... neznášam ich ale ten seriál posúvajú na vrchol práve oni pretože asi žiadny film ani seriál ma ešte nedonútil od úľaku či zhnusenia vykríknuť a odtrhnúť sa od obrazovky či si dokonca zakrývať oči .... konečne niečo skvelé .. seriál som miloval už ako malé decko a teraz som strašne rád že som sa rozhodol ho pozrieť znovu

Annabelle (2014)

Spracovanie, aj keď z veľkej časti bolo schématické, sa mi páčilo pretože bolo predsa len niečím obohatené. Začalo sa to vlastne skoro ako na konci a potom sa vrátili k úplnému štartu celého teroru, ďalej ma milo prekvapilo, že bábika nebola tá ktorá ich tam napadá a útočí (bál som sa toho po chuckym) ale tam zakomponovali mytológiu démonov. Avšak atmoška skutočne mohla byť hustejšia a dlhšie trvajúca pretože to boli iba sekané ľakačky a napätia, no plynule to netrvalo a dlho sa to rozbiehalo. Synergicky je to nadpriemer no určite nie špička.

Áno, miláčik! (2008) (seriál)

Náhodou ja som sa celkom zabával, 3 sarkastické generácie, kde sa navzájom partneri doberajú. Celkom milé, podľa mňa často krát skutočne vtipné a pohodové pozeranie. Keď od toho človek nič extra nečaká tak ho to môže aj milo prekvapiť, ale kritici, čo sú proti slovenskej tvorbe zaujatí to asi nikdy nepochopia. Jasné, že niekedy sú vtípky trápne ale to sa občas stane všade.

Beautiful Thing (1996)

Páčilo sa mi že film bol postavený do prostredia chudobných ľudí, ktorí majú iné problémy než len riešiť nejakú blbú homosexualitu ale musia zarábať aby vôbec prežili. Veľmi som si obľúbil matku hlavného hrdinu, ktorá bola sympatická, zábavne sarkastická ale taktiež chápavá a ambiciózna. Bolo mi ľúto Stea kvôli tomu že ho doma týrali ale potešilo ma že našiel podporu a miesto u niekoho správneho. Dávam ale len 4* lebo čo chceli tým koncom dokázať som akože veľmi nepochopil, ten mohol byť aj lepší ale aspoň sa mi páčili postavy a príbeh. Síce hlavný hrdina ma celkom iritoval zo začiatku lebo bol drzý, a byť jeho matkou tak mu dám takú facku že by mu stena dala druhú aj tretiu, no nakoniec sa nejako umiernil.

Benidorm (2007) (seriál)

podľa mňa je to skvelý seriál ... každý rok ísť na dovolenku na to isté miesto, stretnúť sa s tými ístými ľuďmi a mať toľko zábavy ... neustále sťažujúca sa starká a proste tí ludia tam :D

Bez dechu (2011)

Zaujímavá zápletka, akcie bolo dosť, dramatická vložka tiež celkom ušla, ale ten Lautner mi tam fest liezol na nervy. Ja si nemôžem pomôcť ale on podľa mňa je strašne zlý herec, akoby ho do filmov hádzali len kvôli svalom a tomu že relatívne obstojne vyzerá pri pekných dievčatách. Bez Lily Collins by to nestálo ani za zapnutie ale urobili dobrý ťah tým že k nemu na útek dali milé a pekné dievča. Inak by to stratilo strašne veľa lebo on bol hrozný. Keby tam dali herca čo vie hrať tak by to mohlo byť aj 5.

Bídníci (2012)

Krásny film o krutej dobe a ľuďoch ktorí sa pre maličkosť môžu ocitnúť v príšerných situáciách ... príbeh Fantine bol síce len časťou filmu no pre mňa tou najsilnejšiou a Anne si zaslúži obrovský obdiv lebo svoju rolu odohrala aj odspievala perfektne .... najviac mi trhala srdce práve jej bezmocnosť a obrovské nešťastie kvôli ktorému dopadla tak ako dopadla ...

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Perfektná rozprávka! jednoznačne moja najobľúbenejšia. Super akcia, zábava, dokonalá dynamika deja, chytí za srdce a ani chvíľu sa nenudíte. Slovenské znenie s Helenou Krajčiovou ako sarkastickou mačkou je úplne neprekonateľné.