• Thriller

Do hajzlu! (2022)

Nejlepší toaletní film, jaký jsem kdy viděl, a to jsem viděl dva.

Velký George Foreman (2023)

Další skvěle natočený životopisný sportovní film, kde je 5* málo. Jako malý jsem jeho kariéru sledoval, tak proto mám k tomu filmu blíže než jiní. Musím pochválit velmi dobře zvolené obsazení, kde se snažili, aby podoba herců byla, co nejvíce věrohodná. Několikrát jsem se i zasmál, kdy George povídá Alimu, že našel Ježíše a Ali odvětí, že neví, že se ztratil nebo scénky, kdy George musí zhubnout ze 142kg na 120kg. George také pobavil tím, že 5 svých synů pojmenoval po sobě, jménem George a svou dceru Georgetta. Nejsem si jist, jestli dětem to přišlo také vtipné, jako mně :)) George má ale pro to vysvětlení, a to se dozvíte ve filmu ;)

On se bojí (2023)

Do poloviny filmu megadivný film, ale svým způsobem mě zaujal. Bohužel se to změnilo od lesního divadla až do samého konce, kdy se z toho stala halucinogenní debilita, u které jsem několikrát usnul.

Medellín (2023)

Jako komedie to moc nefungovalo, a to asi kvůli ústřední trojici, která humorná prostě není, jako jiné francouzské party. Nicméně velmi překvapilo po akční stránce. Honičky byly dobře natočené a závěrečné "vyproštění" bylo, jako z akčního bijáku. Samotný konec hodně překvapil. U komedií na to nejsem zvyklý. Rozhodně lepší průměr.

Ride On (2023)

Hezká pocta Jackieho celoživotní tvorbě, ale asi už jsem starej na tento jeho styl filmů.

Nefarious (2023)

Bohužel konverzačka nebyla tak zajímavá a napínavá, jak jsem čekal. Blábolení o legii opravdu nezaujalo. To, co se stane ke konci jsem očekával, ale na samotném konci jsem čekal nějaký zajímavý twist, nějaký wau efekt, ale nestalo se.

FUBAR (2023) (seriál)

Souhlasím s většinou, že jediné, co je na tomhle seriálu zajímavé, tak je samotný Arnie. Jinak jsem jediný, který tam vidí Tomáše Zástěru, jako jednoho z agentů? :))

Malum (2023)

Původní Noční směna byla přímočařejší a atmosféra díky tomu byla hutnější. Malumu ta rozvětvenost spíše uškodila než pomohla.

Day Zero (2022)

Na, převlíkni se, aby Tě dcera tak neviděla... No super... Vypadal jsem jako vězeň, teď vypadám, jako kretén :)) Slušné "zombie" béčko, mrtvých je zde dostatek, docela masakr, jen ti samotní zombíci byli spíše k smíchu, než aby z nich šel strach. Kdyby v režimu spánku byli v klidu a netřepali se jak naháč v zimě, tak by to bylo napínavější. Hlavní hrdina sympaťák, který úderně ničil tu havěť a jeho žena moc hezká.