• Pohádka

Objekt mé touhy (1998)

Hodně zajímavý děj, aspoň tedy pro mě. Výborné obsazení, nádherná oddychovka :) dokonce sem se i zasmála :)

Město žen (2009) (seriál)

U asi prvních třech dílu jsem si řikala co na tomto seriálu všichni vidí? Zdál se mi tuctový a zcela nezajímavý, ale později jsem mu přišla na chuť. Sice to není žádný trhák, ale skvěle si u toho člověk odpočine od náročného života. Zasměje se pár vtipům, které se tam mihnou, nebo se zasměje hloupostem co hlavní postavy dělají. Skvělá oddechovka.

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)

Tak toto tvoří velikou část mého dětství. Mohla jsem se ně dívat snad pořád. Bohužel dnešní děti ve světě moderna by to bohužel asi moc nenadchlo jako tenkrát mě.

Léto v Alabamě (1999)

Melanii Griffith nemusím a také mi tento film dost kazila. Průběh filmu byl slušný, ale konec mě nijak nedostal. Nerealistický až možná pohádkový. Hvězdičky snad dostane jen režie - u které jsem byla moc pozitivně překvapena a celkový průběh děje a myšlenky.

Báječná léta pod psa (1997)

Jedním slovem - skvělý! Mrazí mě ta představa, že to takhle nějak bylo, ale stojí za zkouknutí.

Dr. Dolittle 2 (2001)

Jednička ušla, tu jsem ještě zkousla, ale proč proboha točili dvojku? Ta je víc než slabší, moje hvězdička patří jen Eddiemu!

Berlín, Berlín (2002) (seriál)

Tenhle seriál jsem ve svém pubertálním období fakt milovala.

Holky to chtěj taky (2001) odpad!

Německá trapná zbytečnost. Herci no comment, až teda na Felicitas Woll, tu mám ráda.

Yago, syn džungle (2001) (seriál) odpad!

Já nevím proč tohle točí? Pořád se točí stupidnější a ještě stupidnější telenovely! To u nich v zemi to žerou? Tady teda ne, tady je to výsměch!

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad) odpad!

Saudka nemám ráda a jeho humor mi příjde trapný a ubohý tak jak toho asi můžu hodnotit? Spíš vždycky lituju jeho hosty.