• Krátkometrážní

Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

To je tak, když se člověk těší 10 let na film... Doufejme, že stejný osud nečeká Avatar :D __10%__

Temná věž (2017)

Uf, to jsme si teda nezasloužili :/ Mathew s Idrisem sice skvělí ale... King by si ty scénáře měl začít hlídat, protože udělat z jedné z nejlepších knižních sérií TOHLE. Fuj. Vlastně jsem za ten komerční fail i rád. Škoda jen, že už se slušně adaptace Věže asi nikdy nedočkáme.

Akta X - Zakladatelova mutace (2016) (epizoda)

Konečně jsme tam, kde jsme chtěli být! Jo, tady mě to (oproti pilotu) začíná bavit! __90%__

David Bowie - Lazarus (2016) (hudební videoklip)

Okey, rozloučení, je to silné, smutné a je mi Davida opravdu moc líto. Ale bylo by to těch 97% (7.2.16) i kdyz by byl stále mezi námi? Spousta lidí by mohla říct: Youre not only one who got nothing left to lose in here ;) __70%__

Home Invasion (2016)

Uff teď bych tady chtěl mít těch průměrných 50% místo rozhodování se jestli 2 nebo 3. Sorry, Nicole to tehdy bohužel zahrála lépe (i když ten výsledný film byl na stejně strašné úrovni)... __50%__

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Nostalgie jak pr.... Když jsem v roce 2002 začínal s prvním Residentem (po dohrání počítačové dvojky), nikdy by me nenapadlo kolika dílů se vlastně dočkáme, a že mi ve výsledku bude i líto, že se s touto sérií loučím. Tam, kde se jednička s dvojkou snažily držet počítačové předlohy, tam se z toho od počátku trojky stala série spíš sama pro sebe a hlavně o sobě. Čtverka s pětkou už se dostávaly do vod akčních kravin, které nebyly úplně pro každého. Šestka jde s akčností a přepáleností ještě dál, hází pár zajímavých twistů a uspokojivý konec. Zamrzí jen občas šílený střih, nevysvětlení osudu některých postav (Chris, Jill) a taky to, že finální pointu musel každý odhalit minimálně v půlce filmu. Jsem zvědavý do čeho teď píchnou Mila Jovovich s Andersonem (že by konec kariéry??). Teď už jen dát maraton, zamáčknout slzu, ale hlavně se už rychle pustit do nového Resident Evilu na Playstation :) __70%__

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Walking Dead má kurva koule! Pasuju Negana na oficiálně nejlepšího záporáka v historii WD. Neskutečně nepříjemný díl, fuj... Jen doufám, že Rick zase nebude další 2 série zlomený... __100%__

Carly Rae Jepsen - I Really Like You (2015) (hudební videoklip)

Písnička jako taková v pohodě, ovšem když jeden z mých největších oblíbenců (Tom) začne tančit, tak už to fakt nejde.. Sorry. Dělali jsme tím pádem tento klip (písničku) jen abychom se díky Hanksovi zalíbili celému americkému národu nebo aby Carly udělala díru do světa díky sobě??;) A ten Bieber byl vlastně kde?? __30%__