Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Ale jo, dá se to. V rámci žánru je to určitě velmi kvalitní podívaná... v rámci Terminátor ságy to však přeci jenom pokulhává.

Králové ro(c)ku (2006)

JB & KG v psychedelické náloži, přesně tak jak je máme rádi. Speciální uznání pak míří do pekla k satanovi Davidu Grohlovi a do metalového nebe (dnes již bohužel doslova) Ronnie Jamesi Diovi.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Z pochopitelných důvodů jaksi neforemný a kostrbatý dokument o jednom geniálním hudebníkovi.

Sherlock Holmes (2009)

Zručně natočená zábavná taškařice, jejíž hlavní devizou je mimo samotného Sherlocka Holmese vynikající Zimmerova hudba.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Den po shlédnutí už jsem prakticky nevěděl o čem to bylo. Naprosto nudné a nezáživné prakticky celou stopáž.

Opičí král (1986) (seriál)

Matně si pamatuji, že jsem se na tuto ujetinu jako malý díval a už tenkrát jsem se od toho nemohl nějakým zvráceným způsobem odtrhnout :)

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Takhle se vydelavaji penize! Film ma bez zaverecnych titulku jen neco malo pres hodinu a pusobi velice amatersky, co do hereckych vykonu, i co do celkoveho zpracovani a vizualnich efektu. Presto behem prvniho tydne v americkych kinech vydelal 17 milionu dolaru, takze se obavam, ze podobnymi kravovinami nas budou jeho tvurci zasobovat i nadale.