Vikingové (2013) (seriál)

Prvé dve série výborné, potom to šlo prudko dolu vodou, na piatu sériu už nemám žalúdok....

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

Ťažko hodnotiť takúto zlátaninu. Keby to bol samostatný film dám tomu 2 hviezdy, ale keďže je to súčasť slávnej ságy, ktorú to úplne dojebáva dávam odpad. Debilné vtípky; postavy chovajúce sa v rozpore so všetkým čo bolo predtým; postavy dokážu tak neuveriteľné veci až to zaváňa božskou podstatou; záporáci, ktorí tak strašne radi hovoria o príchode temnoty a bla bla bleeee, pričom jeden z nich vyzerá ako zvlášť emocionálne nestabilný emák...... až máte dojem, že sa dívate na film pre retardovaných frackov (teda klasická disneyovka). Fakt sa teším, čo vytvoria nabudúce.

Zabití posvátného jelena (2017) odpad!

To už majú tí Amíci v hlavách naozaj len sračky? Prijebanosť od samého začiatku, ako môže mať táto amorálna blbosť 71 percent? Mala som chuť kopať do scenáristu, režiséra, toho psychopatického spratka i všetkých ostatných postáv.....

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Film o tom, čo sa stane, keď sa necháme ovládnuť Googlom a Facebookom. Hoci neverím, že hoc Amíci by mohli byť až tak blbí ako tí v tomto filme....Hlavná hrdinka a jej vývin sú absolútne nevysvetliteľné. Najprv je tichý introvert a pomerne normálna, neskôr sa zmení na tupú fanatičku, ktorá si myslí, že pomáha svetu, tým, že ho zničí a nakoniec....nakoniec si myslí, že všetko na dobré obrátila, keď dopomohla k tomu, že na svete nebudú žiadni zlosynskí šéfovia, len zombíci bez vedenia :-D

Priťaženije (2017)

A sakra. Efekty ako v USA, tuposť ako v USA. Keď moskovská mládež naozaj vyzerá takto, tak no zbohom, ale ja dávno hovorím, že život vo veľkých mestách nie je zdravý. K deju : pekná, ale rozmaznaná princeznička, ktorá sa všade oháňa otcovou vojenskou hodnosťou (aby sa dostala tam, kde nemá čo robiť), ale zároveň sa s fotrom stále len háda a vyčíta mu ja neviem čo (asi že ešte nemá celkom vytiahnutý mozog z hlavy ako dnešná mládež?) chce najprv odkrágľovať všetkých v prísne stráženej mimozemskej lodi (pretože, keď padala, tak to zabilo jej kamarátku), pomáha jej v tom jej priateľ (taký ten typ, s ktorým by ste dcéru nepustili von) a jeho partička kamarátov (s ktorými by ste nepustili von nikoho z vašej rodiny). Ale ako to už býva, do jedného z mimozemšťanov sa zamiluje a on do nej a láska napokon všetko zachráni. Brrrrrr.

Legenda o Vánocích (2007)

Milé a zároveň smutné, ale je to fínsky film, bolo by zvláštne keby to v sebe nemalo zvláštny smútok....

Jmenuji se Emily (2015)

Pseudointelektuálnym to môže nazvať len niekto, kto strašne nerád uvažuje, nerád sa vciťuje do iných ľudí a chce mať všetko presne podľa šablóny...........Bolo to príjemné prekvapenie.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Seriál, kde je hlavná hrdinka tak nesympatická, že jej väčšinou nemôžem želať nič dobré. Samozrejme mám aj slabé chvíle, kedy ju poľutujem, ale tie netrvajú dlho, vždy ich ukončia jej vulgárne, naduté kecy, jej presvedčenie o tom, že ona a tie, čo sú ako ona mali právo dojebávať svet v rámci akýchsi ženských práv na "rovnosť" či ako to nazývajú tie dnešné "feministky". Nie že by som fandila boháčom, ktorý si chcú všetky plodné ženy dostať do svojich domov a vymýšľajú zvrátené obrady, ale spoločnosť, ktorá existovala pred prevratom bola tiež zvrátená, len v inom zmysle.

Vraždy v Midsomeru - Série 19 (2016) (série)

ešte zo dve série a bieli budú dokonca aj v Midsomeri v menšine. Normálne mi už začínajú chýbať homosexuálni vraždiaci kňazi zo starých sérií.

Grantchester (2014) (seriál)

Prostredie je skvelé (anglický vidiek, domy, oblečenie atď), ale bolo by fain keby aj postavy zasadené do 50-tych rokov boli dôveryhodné. Namiesto toho sa tam stretneme s černochom ako priateľom bielej slečny, homosexuálov vidíme na každom kroku a je tam bežné, keď je dievča nevydaté po tridsiatke. Nemáme tej "korektnosti" dosť v dnešnej dobe, musíme ju dávať aj do filmov, ktoré sa odohrávajú v minulosti?