• Thriller

Predátor: Evoluce (2018)

Nový typ predátora je mixem DNA nejsmrtonosnějších tvorů vesmíru. Pardon, galaxie. A sejme ho ženská. Shane Black jde definitivně na scénáristický blacklist.

Slovo policajta (1985)

Velká škoda, že poslední třetina snímku celkovej dobrej dojem fatálně zmrvila. Namakanýmu Delonovi jsem fandil.

Detonator (2006)

Wesley Snipes si dřív koupí solárko, než natočí kvalitní akční film.

Příšera z šatníku (1986)

Bazuka, tank, granáty, plamenomet a potvora ne a ne zdechnout. Jak by taky ne, když ji hraje predátor Kevin Peter Hall. Při tomhle zjištění jsem si říkal, jestli vůbec tenhle řízek hrál v nějakým filmu bez kostýmu.

Instant Death (2017)

Slušný revenge béčko z londýnskýho prostředí. V jednoduchosti je síla. Pozn. Dostat facáka od Lou Ferrigna, je asi jako když vás někdo flákne přes držku lopatou.

Útěk z New Yorku (1981)

V roli Hada Pliskena si nedokážu představit nikoho jinýho než Kurta Russella, kterej s Kárpičem v osmdesátejch letech spolupracoval na několika kultovních počinech. Tohle je jeden z nich.

Accident Man (2018)

Po příšerným Savage Dog si u mě tímhle kouskem Scott Adkins napravil reputaci.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Podle mě nejlepší film Lee Van Cleefa. Dostal tady hodně prostoru a Clintovi byl rovnocenným partnerem. Ta scéna v baru s Klausem Kinským je nesmrtelná.

Atentát na střední (2008)

Co mám dělat s Francescou? Pusť si porno a doufej že zavolá. Slušně nahláškovaná středoškolská komedie s Brucem Willisem v roli ředitele.