Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

I když je to pro děti, připadá mi to zábavné do teď. Navíc krásná ukázka toho, jak se dá úspěšně skloubit zábava s naučným pořadem. Jenže si pořád myslím, že Byl jednou jeden život je ještě o fousek lepší.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Tak tahle partička pravdu přinesla na TV obrazovky něco, co tam před ní a ani po ní ještě nebylo. Podle mne se jim seriálu daří daleko lépe než v kultovních filmech.. Kdo tohle ještě neviděl, neví, co je to televizní zábava..

Mr. Bean (1990) (seriál)

Na rozdíl od pozdějších celovečerních pokusů je tento seriál opravdu perfektní! Taková směsice trapnosti, ošklivosti a humoru a legrace se jen tak nevidí..

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Asi nejlepší z Vinnetoů, tenhle film jsem viděl hodněkrát a pořád se mi líbí..I když teď už asi jen z nostalgie.

Vinnetou (1980) (seriál)

Snaha o navázání na slavnou éru Vinneteuovských filmů, ale hodně nepovedená

Petrolejový princ (1965)

Stejná jako ostatní Mayovky krom těch nejslavnějších, trochu nuda..

Léa Parkerová (2004) (seriál) odpad!

Příšernost..Chtěl jsem se na to párkrát koukat kvůli tý holce, ale i když je to velká kočka, nikdy jsem to nevydrzel dýl jak pět minut..

Černý anděl (2000) (seriál)

Dcela nuda, navíc ani Jessica Alba tu neni tak pěkná, jako obvzkle..

Případ pro dva (1981) (seriál)

Jeden ze zábavnějších detektivních seriálů z 80. let, moc se mi líbí postava obstarožního svůdníka Matuly.

Diagnóza vražda (1993) (seriál)

Jeden z těch horších detektivních seriálů, snaží se být vtipný, ale moc mu to nejde.