REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Krásne natočene ,efekty brutálne,pribeh nudný a rozťahaný,herecké výkony na 1 *

Já a robot (2013) (seriál)

Zas škoda iba 1.serie ,žiaľ na iné serialove kraviny boli peniaze ,na tie dobré nikdy nie su

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Akčný fim roka ? WTF,akurát tak nuda,prehľadnosť,zdlhavosť,prázdnota,akcia skoro žiadna.A otázka čo tam akože mala hrať Blunt ? .......Okrem efektov (zvuk,strih,kamera) nič extra som v tomto "mega"filme nenašiel

Deadpool (2016)

Najzábavnejší a najvtipnejší akčný film čo som kedy videl....k tomu asi najsympatickejší herecký ansabel ako bonus

Hannibal (2013) (seriál)

1seria **** ma to gradaciu,temno ,2 seria ** iba pokračuje ako v jednotke,ešte temnejsie,oveľa viac preludov,rafinovanejsie vraždenie ale viditeľne je hlúposť vyšetrovateľov kde už aj človek s podpriemernym IQ by si vedel dať veci do suvisu a zistiť kto je vlastne za tym a tym pádom sa to naťahuje a naťahuje a Hannibal vyvára a všetci papkaju a papkaju.Kanibali.Tyto vyštrovatelia by nevyšetrili ani vyhodzovanie odpadkov v Somalsku.Logika 0 bodov.Vzdavam to ,kašlem na túto znašku psychodelickych zjaveni,preludov a idiotizmu

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Ďalší serial ktorí mál obrovský potencial len blbnuty američania ho klasicky po prvej sezónne zrušili.....hlavne že blboviny sa točia aj 10sezón

Andílek na nervy (2015)

Ono by to fungovalo,všetko v pohode ale ..... ustredna dvojica mladych predstaviteľov -slečna umelejšia ako barbie s mihalnicami nalepenými horehaj-doluhaj ktorá si pomylila úlohu s neodolateľným gyčom a ten jej frajer....to ako čo bolo nesympaticke,antiherecke chlapča.Inak ostatné osadenstvo bolo fajn aj vtipné to bolo celkom

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Propagačný film na jedlo,nápoje,sladkosti,hračky,prenosné záchody atď atď.... ach konzumná spoločnosť

Hitman: Agent 47 (2015)

Čo som čakal? To čo som dostal. Kopu megaakčného,megarýchleho a sotva uveriteľného.A to som chcel keď som to išiel pozrieť a som maximálne spokojný