Práskač (2013)

takéto filmy možem,plus velke plus že to bolo podla skutočnosti

The East (2013)

trošku nedotiahnuté

Ochránce (2012)

ono to bolo dobre len....................len ta Schwaigerova (skutočna dcera)Nina tak iritujuca-uvrieskaná,hystericka,že ma ju človek chuť zabiť skor ako ty zabíjaci.A vaty strašne veeeeeeľa vaty..........mimo akcie iba samé "tliachanice"o vzduchoprazdne

Muž z oceli (2013)

trikovo a vizualne je to orgazmus,po tej pribehovej to trochu hapruje nelegickym konanim a spravanim sa(zabi skoro nesmrtelneho zaporaka tym ze mu zlomiš vaz -WTF,spadne"milon" mrakodrapov a kto to iba prežije ,no predsa 3 vyvolení z Daily Planet .......).Celkova megalomanská"podívaná"s hodinovym pohladom na Spermanove detstvo. .Skoda že inak velmi sympaticky Cavill v ulohe Supermana vyzera ako kulturista ,nie ako bežny človiečik na nejakej farme.

Tísňová linka (2013)

už dlho som nemal pri sledovaní filmu zimomriavky...............človek veril každej minute filmu ,každemu momentu a ten koniec.......totalny odpal ktorí čakal malokto a preto sa tu všetci nad tym seriete.Ale prečo nie? Aj tak najvačší odpal filmu je Berryovej "číro".Herecky maximalne realisticke a uveritelné.

Drsňačky (2013)

bolo to trapne .......bolo,bolo to vtipne..........bolo,bolo to jednoduche .......bolo,bolo to nechutne............bolo a mne to absolutne nevadilo.Dlho som sa tak nezasmial tou jednoduchostou a fekalnym vtipom,ale prečo nie.Upne odreagovanie a oddychovka.Vypnut a pozerat a o zabavu mam postarane.U mna maximum čo som chcel a maximalne som aj dostal.Inak ta ustredna dvojka bola vybrata maximalne dobre

Podfukáři (2013)

film kde nemožne je možnym ale aj to možne bude len nemožne...................čakaj a uveriš a ked si to mysliš, tak to tak isto nie je.Pre mna absolutna pecka a ten koniec........nevadi nejako to muselo skončiť.Tesim sa na second part

Prozrazení (2012)

isť heslom-zamotať zamotané a potom to zamotať uplne až vam to pojde na nervy...........a mne to iritovalo dokonale

Pomsta mrtvého muže (2013)

šťavnata davka krimi thrileru a romantiky........................Farrell a Rapace si uživali