47 róninů (2013)

divne vyrozpravaná činska povesť......čakal som zas tie ping-pongacke sekanice ale ta epika ,hmmm až som sa skoro na konci rozplakal

Robocop (2014)

čakal som tradičny remake ako cez kopirák a prekvapenie malo to aj viac, nielen vznik "uja" Robocopa ale aj dej.Pre mna prekvapenie

Špinavý trik (2013)

sice som nepochopil za čo tolko nominacii na Oscarov , ale dobre.Celkom zaujimave, k tomu hviezdny herecky ansambl.Pekny filmik na večer ale druhy krat pozretie to isto nehrozí

Nekonečná láska (2014)

ako sladšie ako vagon cukrovej vaty ale ..............prilepil som sa.Take milé,pekné,dobré zahrate,hudba vynikajuca.....romantika ako má byť.Niekedy treba aj vykročiť z reality do pekneho sna a nechať sa unašať romantickymi vlnami

Na život a na smrt (2013)

pro americke ako má byť,vlastenci ako vyšity ,hrdinovia ľudu...........patrioti Ameriky.Aj ked to bolo niekedy až priliš ale skutočne sa to stalo a patrične sa na tom Berg vyšantil.Plus za obsadenie.....perfektny casting

Něžné vlny (2013)

trošku dlhšiu stpaž a vykresliť trošku postavy a bolo by to za plne............Kerekes tam bola asi 20 sekund

Prokletí Midasovy skříňky (2013)

nesympatcke osadenstvo,hlupy pribeh,dialogy na sposob červenej čiapočky,konanie postav ako po vyplachu mozgu............pre deti fajn(aj to nie pre všetky) ale očakavania boli vačšie

Klub poslední naděje (2013)

nieje čo dodat za 5*.........ustredne duo hodne Oscara(aj ich dastali) Garnerová vynikajuca.........všetko uveriteľne a farmaceutická byrokracia - kvitla vtedy a kvitne aj teraz.Po Gravitacii další film ktorí mal mať Oscara.......žial film o utláčaní černochov je zaujimavejšia téma ako film o "teplošoch"ktorí bojuju o svoj obyčajní život