30 minut nebo méně (2011)

ako s jednoduchostou a prostoduchostou urobit dokonalu komediu.............smial som sa asi 60minut filmu.Bravo

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

dalšia serialova perla a nervožrač normalnych ludí.Vivat Markiza,alebo chodte do haja aj s celou tureckou akože kinematgrafiou.......ak to možem takto vobec nazvat.A ty nesympatycky herci........to akože pre koho to je

Lokal TV (2011) (seriál)

a chodte všetci do haja.Aspoň dakto si robí prdel z toho "šhowbizu"na Slovensky spôsob

Velký třesk (2010)

film ktorí sa snaži hrat na temnu filmovu klasiku,len akosi mu to nejde.Postavy také važne že im to uverí možno prvačik na zakladke.Kopa reči o ničom k tomu.Okrem ohromnej nudy a akože temnej atmosfere je to cele o všetkom a ničom dokopy.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

možem s kludnym svedomim povedat že je to jedno z najmilšich prekvapeni tohto roku.Nič som neočakaval a bol som nadmieru prekvapení.Carella nemusim,Moore šeda myška a Gosling nesympatak na tretiu.Ale v tomto filme každyx hra to čo ma a hra to dokonale.Z Carella je konečne sympatak nielen tutko,Moorova je konečne normalna prirodzena mama a Gosling sexy chlapik so zmyslom pre humor.Humorne akcie sa striedaju s dramatickymi,popretkavane laskou syna k opatrovatelke a opatrovatelky k podvadzanemu mužovi.Možno 3 štvrtina trošku stagnuje ale potom je koniec vygradovany v starom krasnom kliše štyle ktori ale tomuto filmu vobec nevadí.Z hercov ktorych som nemusel sa stali mojí oblubenci.Užasny zažitok

Hanna (2011)

slubny začiatok a mega dogabany koniec.Cely dej nejaky monotonny chybala tam akcia.A ked tam bola tak aj rychlo skončila.Konanie niektorych postav bol totalne nelogicke až hlupe.Skoda,velka škoda

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

táááááka velka blbost až taka že som sa smial od začiatku po koniec.Normalne patent na ludsku blbost v dobrom zmysle slova

Lidice (2011)

neviem čo chcete od filmu založeneho na skutočnych udalostiach.či je to hudba,pomale zabery,hra na city......Ale o tomto je ten film o zamysleni sa čo sa tam stalo.Pre mna filmova lahodka

Ženy sobě (2011)

aj ked trochu cukrove ale realne,vtipne,romanticke a hlavne velmi realne.Film ktorí sa na nič nehraje.Bavil som sa

Útok na věžák (2011)

jaky haluzny kvázi horor,Vtipne prišerky s uv-čkovymi zubami,no sranda.A tie dve hlaškujuce deti.Super