Hombre (1967)

očekával jsem více strhující film, ale byl jsem doslova strhnut tichem a zahořklostí Paula Newmana nenávistí vůči "bílým". Skoro více mi tento film připadal psychologický než jako western. Byla to ovšem podívaná početech vynikající

Ať to stojí, co to stojí (2000)

Žádný boom to doopravdy není, ale není to nijak obzvláště perverzní ulítlé a nechutné jako ostatní filmy. Mimochodem už pár scén jsem viděl z maturitních plesů středních škol v americe a mám pocit že všechny dopadnou stejně na . . . a zápletka mám pocit že jednou někdo napsal scénář na začátku 90. let a dal si na to patent a teď si pěkně žije z toho že každý další režisér kopíruje jeho script

Přátelé (1994) (seriál) odpad!

Čtěte, předtím než mě zabijete. Přátelé mám, ale tihle by se mými přáteli asi těžko mohli stát. Každej mě s nima otravuje a proč se na to nedíváš, ty seš nějakej divnej, už jenom kvůli těmhle kecům se na to nebudu dívat. Viděl jsem pár dílů a oddychl jsem si když to skončilo. Promiňte, ale 30 minut se bavit o tom že Rossovi se udělal jebák na zadku. Kolik jim je 15???

Spider-Man (2002)

Tenhle film mi nějak rychle proběhl před očima, že jsem ani nestačil poistřehnout co se tam vlastně dělo, ale asi to nebylo tím, že by to bylo tak zajímavý, moc mě tento film nenadchl. Nikdo z herců mě nenadchl a konec byl uděláný jenom proto aby si mohly tahat prachy z diváků kvůli tomu aby navštívili další díl, děkuji radší si počkám až na obrazovku TV

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Divák který viděl tenhle poprvé byl vržen do děje, možná chvíli plaval, ale podle mě to byl perfektní nápad postupně se vše zdálo býti jasnější a jasnější i to že boby zrovna nebyl čistý nepopsaný list. Konec u seagalovek je vždy stejný, tak proč o něm psát... Ještě věc by tu byla Ritchie je ve filmu doopravdy šílený jde z něho fakt strach, podle mě nejlepší na celým filmu, nefandím ale záporákům

Lovec policajtů (2001)

Jahůdka na dortu seagalových rolí. Námět a scénář filmu jeden z nej. Scéna na konci filmu s Anthonym je perfektní. Je vidět, že Steven je stále ve formě a nejeden bandita nebo policajt na něho nestačí.

Blade Runner (1982)

Na film jsem se díval v noci. Venku pršelo byl jsem sám doma. Nebál jsem, ale po celém těle mi jezdil mráz po zádech, ale myslím, že to nebylo dějem, který mě nijak nenadchl, ale spíš hudbou od Vangelise. Harrison Ford je perfektní, co by stálo ještě za zmínku, tak se mi moc líbily interiéry dokonce bych si takový byteček v tomhle stylu postavil v BUDOUCNU.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Přečetl jsem celou trilogii o pěti dílech. Film se týkal jenom první části knižní minisérie. Film byl vtipný, ale spousta věcí mi tam chyběla, některé části byly vymyšlené a ve filmu nebyl pořádně vykrelsen Marvin, mimochodem 37x starší než celý vesmír tím jak cestoval časem a s mozkem vetším než je celá zeměkoule. Ve filmu, pokud si dobře pamatuji, byly dva momenty co stály za to, a sice jak Marvin pustil svoji depresy na vogony a jak je ford mlátil svým ručníkem (v knížce to nebylo). Moje rada s klidem se kouněte na tenhle film, ale knížka je mnohem mnohem lepší

Mumie (1999)

Ze zájmem a natšením jsem tento film chtěl vidět nejenom, že mám velkou slabost pro EGYPT a Rachel ... Nejlepší herecký výkon ve filmu podal podle mě Arnold Vosloo nejenom že sae neuvěřitelně hodil na tuto roli, ale vžil se do ní a hrál s velkým natšením a přímo z něho sršela nenávist a zloba, ale i láska a touha získat ji a zbavit se kletby. Egyptologův však vřele doporučuji aby se povznesli nad dějovou línií filmu.

Zpověď královny střední školy (2004)

Bože ! ! ! scénář = šablona z x dalších předešlých i následujích filmů, tenhle žánr teen komedie už nic dalšího nevymyslí. Tento typ filmů je pro mě uzavřená kapitola. Jediná dobrá věc na tomhe filmu byla Lindsay, ale že by tohle bylo to pravé ořechové...