Alexander Veliký (2004)

3 hodinové uzoufání, žádný herec mě nepřesvědčil o svém talentu a vábničku typu Anthony Hopkins a Angelina Jolie(mimochem jsem vždycky rostl když měla promluvit) jsou jenom kvůli zatraktivnění tohoto pro mě bezceného vypravného historického filmu.

Kdopak to mluví 3 (1993)

já si nemůžu pomoct, ale trojka je pohodová, nevím co vám na tom přijde "tak trapný", mohli bychom se zamyslet o čem je ten film a taky pro koho je určen... ano došli jste k tomu samému není to akční film ani filozofické veledílo, ale film určený pro děti, takže z tohohle důvodu toliko hvězdiček kolk jsem dal, hawk!

Tanec s vlky (1990)

Když už i Houdini napsal do komentáře dva řádky, tak tenhle film je báječný. A JE!

Porky II: Den poté (1983)

Jedniičku jsem neviděl, ale pokud byla kvalitnější než tohle, tak smekám a btw nynější filmaři by si měli brát příklad z "oldskůl" teenage komedie a ponaučit se, jak že by se to mělo točit a taky tvrdě na pánbíčkáře, zakázat shakespeara no to snad ne!!!

Solaris (2002)

zřejmě jsem citově vyprahlý abych dokázal ocenit "velikost" tohoto veledíla, oceňuji vykreslení atmosféry zjevně výbornou kamerou a dobrým střihem, leč tak jak by měl být tenhle snímek nabyt emocemi, tak přesně já jsem byl pln nabyt emocemi vypnout tenhle film v půli. Vydržel jsem dokonce, ale nic to ve mě nezanechalo jen pocit prázdnoty

Duch (1990)

nebudu tady říkat jestli někoho nemám či mám rád jak se to tady v těchto recenzích rozmohlo, ale povím vám že tenhle romantický sníměk měl něco do sebe, měl něco navíc napětí svůj styl spád slžičky byly na krajičku, zůstalo mi ale ukryto za co tady vlastně whoopi dostala toho Oscara, mě teda nijak nepřesvědčila, ale musím se přiznat že stále čekám na ten romantický film kterému natankuji plnou nádrž

Nikdy neprohrát (1978)

pomoci si nemůžu bavil jsem se od začátku až do konce, Clyde rulezzz nebo jak se to píše aji Clint byl suprovej a gang hárlejáků no tak to mě podrž za tohle mi zaplatíš Beddoe, máme nějaký nevyrovnaný účty tady je 40 babek...když jsou na rovno tak nevypadají tak zle, fakt dobrej film

Final Cut (2004)

POnurá atmosféra se linula celým filmem, stejně tak se linula (podle mě) neschopnost vžít se do role robina Willamse. Ve filmu byla spousta chyb a to jsem se na ně nijak nezaměřoval (krev kluka, nahrané vzpomínky). Scénář se táhl a jak zmínli předešlí dalo by ze tohoto námětu vytáhnout mnohem víc

Kostka 0 (2004)

Tebhle film mě ničím nenadchl neobohatil a ani nepohoršil konec jsem nepochopil, ale to je možná způsobeno, že jsem neviděl první dily....nebo poslední? jinak teda naprostý průměr 50%

Tenkrát v Mexiku (2003)

Nápad s řetězem tak už kvůli tomu jsem odejít od obrazovky a bylo toho ještě velká spousta, fllm by se s sklidem mohl roztáhnout a byl by mnohem jednodušší a mnohem stravitelnější než tahle 100minutová slátanina, některé akční scény mi fakticky připomínaly že bych to natočil líp a byly až trapně přehnané....viz náboj který vás svojí silou ve výskoku vrazí z5 a vy se při výstřelu ani nepohnete a kdepak sou ty zákony co jsme se učili ve fyzice na škole... byl jsem pobouřen btw a Salma mě taky nijak nebere tak vlastně nevím proč jsem dal 1 sluníčko