Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

trochu bláznivé, je pochopitelné, že děj by se dal vysledovat hodně těžko, ale kvůli té hudbě bitkám se to všechno zkloubilo dohromady a byšlo mi z toho 5 sluníček super, ale berte to s rezervou

Simpsonovi (1989) (seriál)

ruky bych si řezal nohy bych si sekal, ale tomuhle seriálu nemůžu dát nijak jinak než za 5 sluníček hvězdiček

Lovec vetřelců (2003)

tenhle film po dlouhém a zbytečném úvodu prostě skončil. Nic mezitím předtím ani potom tak bezduchý film jsem snad ještě neviděl. Jsem příznivce sci-fi žánru, ale tenhle film mě zklamal. čekal jsem že zápletka s "vetřelcem" bude trochu rozvinutá a ne co to je za schránku a co to dělá a takový ty kraviny. A konec co to mělo znamenat, prostě a jednoduše, radši bych se na to nedíval

Žába k zulíbání (2002)

Ihned po záčátku na prknech která znamenají světa (in USA to jsou palubovky tělocvičen high schools) jsem to chtěl vypnout a věnovat se něčemu smyslupnějšího třeba vyšívání, ale vytrval jsem a nakonec se z toho vyklubal ne zcela totální teenage brak

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Americkej hip-hop v Borneu. Nesmrtelná orchidej. A hroudu sakra dlouhejch hadů v 90 minutovým trháku, díky bohu, že jsem si to nenechal ujít . . .

Roztržitý (1970)

perfektní film a ta scéna jak jsou v restauraci a napodobují toho týpka jak jí a tím ho přinutí si pořádně osolit jídlo a pak si ho vysypat na hlavu, tak to jsem musel zastavit film a jít se projít abych se mohl dodívat na zbytek, ilmu, protože moje bránice dostala takovej záhul, jako snad nikdy jindy předtím.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

K tomuhle seriálu jsem se dostal čirou náhodou a ihned jsem se pro něj nadchl. Prostředí vesmíru a k tomu navíc sitcom. Postavy se výborně doplňují a dokáží každou situaci vyšperkovat do výborného vtipu. Trochu mě mrzelo, proč ze seriálu zmizel Holly po úvodních dílech a byl nahrazen Hilly. Připadlo mi taky hodně neúčelné zasazení do děje Kočanské. Seriál je to perfektní doporučuji všem co mají špatnou náladu zaručeně ji zvedne každému.

Futurama (1999) (seriál)

Kreslený seriály to já můžu. Myšlenka je výborná a od dob co jsem poznal robota Marvina (stopářův průvodce po galaxii) tak jsem i velký fanoušek Bendera „go bender go“. Opovrhovaná postava v seriálu je nikdo jiný než krab doktor Zoidberg, kterého jsem si oblíbil pro je nespočetný počet nepotřebných orgánu „prezident byl trefen mou slezinou, ooooh jaká čest“ Mohl bych takhle pokračovat dále, ale je to zbytečné tenhle seriál zaujme každého 9 z 10 psychopatů a výrobců instantních praček. Futurama vám přináší jediné zuby, kterými můžete jíst i další zuby

Johnny English (2003)

Poprvé jsem viděl Rowana v něčem jiném než co nosí jeho legendární mistr Bean, byl to velký šok, chvíli jsem se z toho zpamatovával. Trhlý „James Bond“ v podání Rowana nebyl zrovna šálek mého kafe, od srdce jsem se zasmál jen nějakým vtipům, ale jinak bych tohle dílo označil jako za nepovedené. Obzvláště mi nepřipadnou vtipné scény co se týkají hřbitova, považuji to za hodně velký projev neúcty vůči mrtvým.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Quetine díky. Tenhle film považuji za absolutní vrchol americké kinematografie. Film má spád je dlouhý a nikdy bych si neodpustil kdybych ho měl přerušit tím, že bych si musel během něho odskočit. Líbilo se mi jak jednotlivé historky na sebe navazují. Herci jsou perfektní nejlepší výkon podle mě Bruce a John. Spousta hlášek se stalo kultovními díky tomuto filmu. Soundtrack je jako vždy skvělý u Taratinových filmů. Jediné co mě na tomhle filmu mrzí že neumím tak dobře anglicky abych si ho mohl v originále a rozumět Samuelovu proslovu.