• Thriller

Kat (2004)

Pokud chcete Punisherovi zvýšit hodnocení,ale jste stále skeptičtí, dejte si před filmem jointa. Zbytek za mě dopsali Gary a wuxia. Byly chvíle, kdy jsem se bála patosů a trapných srdcervoucích záběrů na odhodlaného hrdinu, ale Hensleigh jakoby věděl, vystříhal se toho a nasadil krátké, strohé záběry, čímž docela zachránil konečnou scénu. Thomas Jane je charismatický a jeho pár pohledů společně s nakloněnou hlavou jsou éňo ňéno.

xXx (2002)

Je na lidech, zda to vezmou vážně či s humorem a nadhledem. Vin Diesel jede na plný diesel, vypadá jak opičák Hanuman, ale role mu sedí a je daleko snesitelnější než Van Damme a spol. Asia Argento se pánům zřejmě líbí a potěší její přirozená image, nicméně, pokud divák chce jít zlatou střední cestou,ať se zlobí na Milana Sovu, české venkovy, bezradnost Policie ČR a podobné národníhrdostsrážejícísituace, a zasměje se.

Šílenec (2001)

Šílenost o šílencovi.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Ať si lidi říkají, co chtějí. já se nenudila a seděla jak přikovaná u obrazovky. Svižné, vtipné, napínavé, rychlé, dynamické....to stačí.

Bonnie a Clyde (1967)

Souhlasím s Oskarem, cosi, co nedokážu pojmenovat, mi brání dát filmu pět *****. Kreace Warrena Beatyho mi přišla daleko sympatičtější než Bonnie F.Dunaway., na druhou stranu byla Bonnie snesitelnější než labilní E.Parsons, v čemž byl zakopán pes. Konec je krásně brutus bruto.

Kosmetička a zvíře (1997)

Krásně stupidňoučké a slaďoučké. Oba představitelé jsou sympatičtí, Slovecie-Egoslávie úžasně ,,východněevropská". Romantika jak má být. Comprende?

Král Artuš (2004)

Trapárna největší. Doufám, že tvůrci spláčou nad výdělkem. Cliwe Owen je sice charismatický a pohledný, ale jeho Artuš je ,,psí tvář", jinak to ve scénaři ani být nemohlo, hezoučký Lancelot Ioana Gruffuda je daleko živější než jeho páníček, zbytek sarmatského ansámblu je bezvýrazný jako polistopadová šeď, zajímavý Cedric a Cynric v podání Stellana Skarsgärda a Tila Schweigera mají zoufale tak málo prostoru, až to bolí. Hudba Hanse Zimmera je nejen oposlouchaná, ale on sám mě štval už i u Posledního samuraje. Nic naplať, k tvůrcům by měla poputovat cena Kyselé prdele, s prominutím.

Blade Runner (1982)

Viděla jem to už x krát a nikdy mě to neomrzelo. Kamera úchvatná, hudba Vangelise jen jen podtrhuje jedinečnou atmosféru kulťáku a Sean Young jako replikantka Rachel je neskutečně půvabná a snová a mezi ní a Harrisonem Fordem to jiskří jako ve vzduchu před bouřkou.:o) Rutger Hauer ve své životní roli,kterou nejspíš nikdy nepřekoná. Jeho Roy Botty je postavou dojemnou a tragickou, ve své osamělosti cítící blížící se smrt, nabývá rysů heroických.

Attila (2001) (TV film)

Modrooký Attila, z oka vypadlý matky Albionu. Starověk musel být mnohem promiskuitnější, než se domníváme. Powers Boothe má hezky chlupatý nohy, ale na Vyhlídku z pokoje to nevypadá. Každopádně jeho Äetius Flavius je nejživější a nejvěrohodnější figurkou v celém filmečku.