ONEMANSHOW: The Movie (2023) odpad!

Přes velice očividnou lež jak to bude samozřejmě exkluzivně jenom v kinech, musel pán který si téměř ve 40 letech říká Kazma Kazmitch, vypustit tento výtvor i na Netflix protože prachy nesmrdí. Zkusil jsem, splnil moje očekávání, velký cringe a ostuda že někdo takový dostává jakoukoliv mediální pozornost. Sledování shopaholic adel vám přinese větší kulturní zážitek.

Nejhledanější muž (2014)

Jaký je nejnudnější film jaký jste viděli? Na tom nezáleží, tenhle ho překoná. Jedna hvězda pouze za obsazení.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Angelina jako prekrasny zaporak, kteremu fandite cely film. Navic ve filmu najdeme celou radu inspiraci z jinym znamych filmu jako Avatar, Harry Potter, Nekonecny pribeh nebo Doba ledova.

Machři 2 (2013)

Nato, že film postrádá jakýkoliv příběh a využívá pouze svého předchůdce, stále jsem se u filmu bavil. Nečekejte chytrý humor nebo dobrý scénář, pouze jednoduchý humor. Ale film stále stojí za shlédnutí.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Film zklamal, téměř chybí nějaký příběh a vtipy jsou vyloženě psané pro pětileté děti, které úplně slyším v kině s rodiči jak se smějí jak idioti. Za celý film mě oslovila jedna jediná hláška. Vždyť i filmy pro děti se dají udělat vtipně a inteligentně.

The Simpsons Ride (2008)

Všichni máte pravdu, je to třeba zažít, já to zažil :)

Věc: Počátek (2011)

Na jedničku zdaleka nemá, ale je skvělé s jakou pečlivostí na ni tvůrci navázali a drželi se i nejmenších detailů.