Aristokočky (1970)

Sice je na tomto filmu znát starší datum vydání, ale jinak je to příjemná pohádka, kde se hodně a hezky zpívá.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

"To jsou ty vaše vopičky. Ale já vím, co udělám. Hned zítra nechám zrušit armádu. Vždyť vy zraňujete lidi!" Ze všech mladších českých komedií mám nejraději asi tuto. Člověk se nestíhá nudit ani chviličku, to je fór za fórem. Plejáda skvělých komediálních herců. Škoda Jirky Hrzána, jeho "B,B,Bobo" si pamatuju pořád.

Vražda ing. Čerta (1970)

Chvíli to vypadalo, že to bude bomba - drsné vtípky, nádherně připravené stoly. Ale postupně to ztrácelo na dechu a konec byl už úplně pro někoho jiného. Škoda, ale víc než dvě tomu nedám.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Velice nerad, ale musím dát nejvyšší hodnocení. Ten film ve mně zanechal tak hlubokou vzpomínku, že si ho dodnes odmítám pustit znovu, protože si ho pamatuju až moc dobře. Ukázka toho, jak rychle si dokážou hajzlové přijít k postavení a moci a ti slušní dostávají na frak. Fuj, tak depresivní dílo by se snad mělo zakázat (myšleno s nadsázkou, kdyby to snad někdo nepochopil). 100%

Světáci (1969)

Ale jo, asi dám plný počet, protože nenacházím příliš vad a hluchých míst. Procenta tady a teď sedí ideálně. 87%

Cooganův trik (1968)

V době vzniku možná zajímavý kousek, dnes v kontextu Clintovy filmografie veskrze průměrný kus. 55%.

Všichni dobří rodáci (1968)

Brečím, jen si na ten film vzpomenu. Strašně nerad se na něj dívám, protože je o nás a nenamlouvejme si, že jsme se za těch 48 let někam posunuli. To je jen do prvního opravdového problému. Teď je pohoda, ale běda jak by došlo na podobné lámání chleba. Skvělej, strašnej, krásnej film. 100%

2001: Vesmírná odysea (1968)

Nudné to bylo. Je to sice klasika, ale filmové zpracování nebylo zábavné. Průměr z úcty k p.Clarkeovi. 50%

Frajer Luke (1967)

Pere se ve mě, zda je to na čtyři, nebo silné tři hvězdy. Ale tak ty čtyři dám. 65%