Myšlenky na vraždu (2006) (TV film)

Jako komedie super, ale s thrillerem tento film nemá nic společného.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Mně osobně baví všechny díly paranormal activity, i když jsem jim musela postupně přijít na chuť. Co mi vadí na Prokletí je styl kamery. Poskakující obraz mi nedělá dobře a každou chvíi jsem se musela podívat do prostoru, aby se mi srovnaly oči. Hrozně se mi z toho točila hlava, kdyby byla kamera víc stativ bylo by to super.

Rosemary má děťátko (1968)

S obrovským očekáváním jsem si film pustila a musím říci, že jsem byla zklamaná. Vůbec žádné napětí, od začátku bylo jasné, že se to RM nezdá a není blázen, navíc Mia F. je mi krajně nesympatická a ostatní herci jakbysmet. Přišlo mi to jako dvouhodinová přehlídka mimoňů a ujetých figurek než psychologický horor. Ale není to tím, že je to starý film, miluju starodávné horory Psycho, Přichází satan...atd.

V moci ďábla (2005)

Dávám ** jelikož mě filmy o vymítání nebaví, snad kromě Vymítače ze 70. let. V moci ďábla jsem viděla jen do půlky, protože jsem u něho usínala a dál nemám motivaci ho dokoukat.

Satan přichází (2006)

Satan přichází je přesná kopie Přichází satan! 1976 v moderním prostředí. Film se mi líbil o kapinku méně než původní, ale to je tím, že jsem první viděla originál 1976 a také atmosféra nebyla tak schizoidní. Proto dávám 4*.

Osvícení (1980)

Nelíbí se mi, že to má být podle knihy a přitom všechny zásadní detaily a důležité věci jsou totálně změněny nebo úplně vynechány jako např. Wendy má být blond, jiné číslo pokoje, koberec má být modro černý a co ta sekera??????? Hlavní zbraní je přece rouková palice haloooo!!!!!!!! I to, že Halloranovi má být přes 60 a tady mu není ani 50. Může to být natočeno sebelíp, ale tohle se neodpouští, proto **. Je mi líto.

Osvícení (1997) (TV film)

Mnohem lepší než Osvícení z roku 1980, protože je film natočen pod dohledem Stephena Kinga a tudíž věrný knize, což má být. Dávám ovšem o hvězdičku míň neboť knížka je vždycky lepší.