• Mysteriózní

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Překvapivě se ukázalo, že se nejedná moc o komedii i když úvodní titulky nám naznačují směr ke crazy komedii. Proboha co to je !!?? Záběry bez ladu a skladu nedává to logiku, hudba nepochopitelná osciluje od sedmdesátých let až po hudbu ala Statečné srdce nebo Piráti z Karibiku. Nedodělaný scénář, zdárně doplńuje bezhlavá režie. Pani nastoupí do taxíku a jede na večeři, a nejednou záběr jak jde po mostě a okolo frčí auta. Jako, že jí došli peníze a vyhodili z taxíku nebo co? WTF !! Poslední scéna to je brutal, fotograf udává pokyny svatebčanům co mají dělat a neotvírá pusu asi břichomluvec ? Hlavně kdyby tam byl nějaký vtip, ale tam není nic. Plesl který se dívá jak cvičí oblečená Kerestešová a přistihne ho manželka s dcerou to má být fóóŕ! Bohužel je to trapné.

Hodinový manžel (2014)

Po dlouhém období slaboduchých komedii jako je Kameňák a Babovřesky, kdy jsem se u některých vtipů styděl za režiséra je tu konečně komedie s velkým K. Absolutně geniální herecké obsazení. Čtveřice hlavních představitelů se neuvěřitelně dobře herecky doplňuje a stará se o skvělou náladu. Dlouho jsem nezažil takhle rozesmáté kino u českého filmu. Ten film ubíhá v dobře nastaveném tempu jak rychlik Praha - Košice po 90 minutách jsem měl pocit , že to nějak rychle uteklo.