• Hudební

Arakain, Lucie Bílá, Petr Kolář - XXX - Praha PVA Expo (2013) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Nesmíš to vzdát (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 2. Strážci času (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 3. Šeherezád (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 4. Gilotina (zpěv Toužimský) (Miroslav Mach/Aleš Brichta) 5. Kamennej anděl (zpěv Toužimský) (Jiří Urban/Aleš Brichta) 6. Kolonie termitů (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 7. Zase spíš v noci sama (zpěv Toužimský) (Miroslav Mach/Aleš Brichta) 8. Adrian (zpěv Toužimský) (Jiří Urban/Aleš Brichta) 9. Kyborg (zpěv Toužimský) (Miroslav Mach/Aleš Brichta) 10. Do zdi (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 11. Magor (zpěv Toužimský) ((Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 12. Ďábelská hra (zpěv Toužimský) (Miroslav Mach/Miroslav Mach) 13. Paganini (zpěv Toužimský) (Miroslav Mach/Miroslav Mach) 14. Strom života (zpěv Toužimský & Kolář) (Jiří Urban/ Petr Kolář) 15. Prázdnej kout (zpěv Kolář) (Zdeněk Kub/Petr Kolář) 16. Muzeum zla (zpěv Kolář) (Zdeněk Kub/Zdeněk Kub) 17. Černý koně (zpěv Kolář & Zíka) (Zdeněk Kub/Zdeněk Kub) 18. Ptáci z ráje (zpěv Kolář) (Jiří Urban/ Petr Kolář) 19. Marat (zpěv Toužimský) (Jiří Urban/Jitka Plachá) 20. Forsage (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Zdeněk Kub) 21. Cornoutto (zpěv Bílá) (Marek Podskalský/Aleš Brichta) 22. Satanica (zpěv Bílá) (Aleš Brichta/Aleš Brichta) 23. Ztráty a nálezy (zpěv Bílá) (Marek Podskalský/Aleš Brichta) 24. V ruce svírám kříž (zpěv Bílá) (Jiří Urban/Václav Kopta) 25. Dotyky (zpěv Bílá) (Jiří Urban/Aleš Brichta) 26. Zimní královna (zpěv Bílá & Toužimský) (Jiří Urban/Aleš Brichta) 27. Tygřice(You Shook Me All Night Long) (zpěv Bílá & Toužimský) (Angus Young, Malcolm Young/Gabriela Osvaldová) 28. Pán bouře (zpěv Toužimský) (Jiří Urban/Aleš Brichta) 29. Proč (zpěv Toužimský) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta) 30. Apage Satanas (zpěv Toužimský & Kolář) (Zdeněk Kub/Aleš Brichta)

Lucie v opeře (2002) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Chci zas v tobě spát (Oskar Petr/ Oskar Petr) 2. Zkamenělý dítě (Vladimír Albrecht /Vladimír Albrecht, David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym, P.B.CH) 3. Lucie (Tomáš Svoboda, David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym, P.B.CH/ Michal Běloušek) 4. Daniela (David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym/David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym) 5. Zakousnutej do tebe (P.B.CH/ Robert Kodym) 6. Lovec, střelec, doktor & vědec (Robert Kodym/ Robert Kodym) 7. Ona ví (David Koller/Robert Kodym) 8. Sen (Ivan Král/David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym) 9. Pod měděným nebem (Michal Dvořák/Michal Belko) 10. Oheň (David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym, P.B.CH/ David Koller) 11. Medvídek (Oskar Petr/ Robert Kodym) 12. Amerika (David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym/David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym) 13. Tereza (Michal Dvořák/ David Koller) 14. Vendémiaire (David Koller /Guillaume Apollinaire) 15. Dobrá kočzka která nemlsá 16. Vona říká jó (David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym/David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym) 17. Srdce (David Koller/Robert Kodym) 18. Dotknu se ohně (Robert Kodym/ Robert Kodym) 19. Noc (Michal Dvořák/Michal Belko) 20. Troubit na trumpety by se nám líbilo (David Koller/ David Koller, Michal Dvořák) 21. Panic (Robert Kodym/ Robert Kodym) 22. Černí Andělé (David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym, P.B.CH/ David Koller, Michal Dvořák, Robert Kodym, P.B.CH

Pravda víťazí (1989)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Žeravé znamenie osudu (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 2. Vo Veľkej škole dní (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 3. Dnes (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 4. Láska drž ma nad hladinou (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 5. Rock do civilu (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 6. Stojím, Padám (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 7. Tuláčik s dobrou povesťou (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 8. Pravda víťazí (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 9. Skúsime to cez vesmír (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš) 10. O Nás (Maťo Ďurinda/Martin Sarvaš)

Daniel Landa - Vltava Tour 2003 (2003) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Vltava part.I (Daniel Landa/Daniel Landa) 2. Chcíply dobrý víly (Daniel Landa/Daniel Landa) 3. 1938 (Daniel Landa/Daniel Landa) 4. Muži s padáky (Daniel Landa/Daniel Landa) 5. Pozdrav z fronty (Daniel Landa/Daniel Landa) 6. Kdyby (Daniel Landa/Daniel Landa) 7. Krvavá parta (Daniel Landa/Daniel Landa) 8. Ona (Daniel Landa/Daniel Landa) 9. Andílek (Daniel Landa/Daniel Landa) 10. Třista z místa (Daniel Landa/Daniel Landa) 11. Smrtihlav (Daniel Landa/Daniel Landa) 12. Obsidián (Daniel Landa/Daniel Landa) 13. Tajemství (Daniel Landa/Daniel Landa) 14. Krysař z Valčíku (Daniel Landa/Daniel Landa) 15. Jó ulice (Daniel Landa/Daniel Landa) 16. Včera mě někdo... (Daniel Landa/Daniel Landa) 17. Quantum Tarantulí (Daniel Landa/Daniel Landa) 18. Morituri Te Salutant (Karel Kryl/Karel Kryl) 19. Šance (Daniel Landa/Daniel Landa) 20. Přízraky (Daniel Landa/Daniel Landa) 21. Valčík (Daniel Landa/Daniel Landa) 22. Motýlek (Daniel Landa/Daniel Landa) 23. Vltava part II. (Daniel Landa/Daniel Landa) VIDEOKLIPY 1. Jó, ulice (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor Records Ltd. 1993) 2. Přízraky (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor Records Ltd. 1993) 3. Motýlek (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor-EMI Records Ltd. 1995) 4. Ztracení hoši (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor-EMI Records Ltd. 1995) 5. Včera mě někdo... (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor-EMI Records Ltd. 1995) 6. Pozdrav z fronty (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor-EMI s.r.o. 1997) 7. 1938 (Daniel Landa/Daniel Landa) (Monitor-EMI s.r.o. 1997) 8. Smrtihlav (Daniel Landa/Daniel Landa) ((Monitor-EMI s.r.o. 1998) 9. Na obzoru ani mrak ani loď (Daniel Landa/Daniel Landa) ((Monitor-EMI s.r.o. 1999) 10. Třista z místa (Daniel Landa/Daniel Landa) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003) 11. Quantum Tarantulí (Daniel Landa/Daniel Landa) ( EMI Czech Republic s.r.o. 2002) 12. Vltava (Daniel Landa/Daniel Landa) ( EMI Czech Republic s.r.o. 2002) 13. Tajemství (z filmu Krysař) (Daniel Landa/Daniel Landa) ( EMI Czech Republic s.r.o. 2002) 14. Morituri Te Salutant (Karel Kryl/Karel Kryl) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003)

Alkehol - Natočeno v Plzni (2007) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Hospodo nalejvej (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 2. Je to k nevíře (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 3. Na zdraví (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 4. O chlastu (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 5. Buráky (Traditional/Traditional) 6. Vypít se (Ota Hereš, Petr "Kuna" Buneš/Aleš Brichta) 7. Travičko zelená (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 8. Odpočívej v pokoji (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 9. Život je krátkej (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 10. Sláva vítězům (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 11. V pátek k večeru (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 12. Startujem (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 13. Skérujem se (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 14. Pan Vodka (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 15. Zase sám (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 16. Už se to smaží a peče (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 17. Polibte mi (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 18. Pivo dělá hezká těla (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 19. Nechte vlajky vlát (Ota Hereš, Petr "Kuna" Buneš/Aleš Brichta) 20. Pivečko mý (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 21. Hospodská (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 22. Pijeme s láskou (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 23. Piju jako duha (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 24. Na Slamníku (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš) 25. Anděl strážnej (Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš/Ota Hereš, Petr „Kuna“ Buneš)

Elán: Megakoncert (2003) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Úvod 2. Tretie oko (Vašo Patejd/Boris Filan) 3. Kamaráti (Jožo Ráž/Boris Filan) 4. Vymyslená (Ján Baláž/Boris Filan) 5. Ulica (Ján Baláž/Ľuboš Zeman) 6. Zlodej slnečníc (Vašo Patejd/Ľuboš Zeman) 7. Detektívka (Jožo Ráž/Boris Filan) 8. Človečina (Jožo Ráž/Boris Filan) 9. Královná bielych tenisiek (Ján Baláž/Boris Filan) 10. Tuláci v podchodoch (Ján Baláž/Ľuboš Zeman) 11. Čo je? Čo je? Čo Chceš? (Jožo Ráž/Boris Filan) 12. Spolok cvokou (Jožo Ráž/Boris Filan) 13. Teraz alebo nikdy (Vašo Patejd/Boris Filan) 14. Ja viem (Vašo Patejd/Pavol Jursa) 15. Neviem byť sám (Ján Baláž/Boris Filan) 16. Tanečnice z Lúčnice (Jožo Ráž/Boris Filan) 17. Stužková (Jožo Ráž/Boris Filan) 18. Let It Be (John Lennon/Paul McCartney) 19. Cigáry idú do neba (Jožo Ráž/Boris Filan) 20. Mláďatá (Vašo Patejd/Boris Filan) 21. Bosorka (Ján Baláž/Boris Filan) 22. Zaľúbil sa chlapec (Ján Baláž/Boris Filan) 23. Amnestia na neveru (Ján Baláž/ Jožo Ráž) 24. Smrtka na Pražskom orloji (Vašo Patejd/Boris Filan) 25. Kaskadér (Vašo Patejd/Ľuboš Zeman) 26. Dresy (Jožo Ráž/Pavol Jursa) 27. Sestrička z Kramárov (Ján Baláž/ Boris Filan) 28. Od Tatier k Dunaju (Ján Baláž/Boris Filan) 29. Čaba neblázni (Jožo Ráž/Boris Filan) 30. Nie sme zlí (Jožo Ráž/Boris Filan) 31. Čakám Ťa láska (Vašo Patejd/Pavol Jursa) 32. H.CH.Andersen (Vašo Patejd/Boris Filan) 33. Láska moja (Vašo Patejd/Boris Filan) 34. Voda čo ma drží nad vodou (Vašo Patejd/Jozef Urban) BONUS 35.Katapult - Až (Ladislav Vostárek/Oldřich Říha) 36.Miroslav Žbirka - Biely kvet (Miroslav Žbirka/Kamil Peteraj) 37.Lojzo - Áno a normálne no né (Maroš Kochanský/Maroš Kochanský) 38.Peter Nagy - Myslíš na čo, myslím ja (Július Kinček/Peter Nagy)

ČT Live - Divokej Bill (2004) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Šibenice (Václav Bláha/Václav Bláha) 2. Brouk (Václav Bláha/Václav Bláha) 3. Archa (Václav Bláha/Václav Bláha) 4. Cesta (Roman Procházka/Václav Bláha) 5. Svatá pravda (Václav Bláha/Václav Bláha) 6. Žoldák (Václav Bláha/Václav Bláha) 7. Kvůli holkám (Václav Bláha/Václav Bláha) 8. Znamení (Václav Bláha/Václav Bláha) 9. Parní stroj (zpěv Medvěd 009)(Václav Bláha/Václav Bláha) 10. Malování (Václav Bláha, Jan Bárta/Václav Bláha) 11. Kolem tebe (Roman Procházka/Roman Procházka) 12. Lásko (zpěv Wohnout) (Václav Bláha/Václav Bláha) 13. Armáda (Václav Bláha/Václav Bláha) 14. Plakala (Václav Bláha/Václav Bláha) 15. Pocit (Václav Bláha/Václav Bláha) 16. Dávno (Václav Bláha/Václav Bláha) 17. Bohužel (zpěv Lou Fanánek Hágen) (Václav Bláha/Václav Bláha) 18. Rozárce (Václav Bláha/Václav Bláha) VIDEOKLIPY 19. Plakala (Václav Bláha/Václav Bláha)(Monitor-EMI s.r.o. 2000) 20. Dávno (Václav Bláha/Václav Bláha) (Monitor-EMI s.r.o. 2000) 21. Miláčku (Václav Bláha/Václav Bláha) (Monitor-EMI s.r.o. 2001) 22. Cesta (Roman Procházka/Václav Bláha) (Monitor-EMI s.r.o. 2001) 23. Kotle (Václav Bláha/Václav Bláha) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003) 24. Znamení (Václav Bláha/Václav Bláha) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003) 25. Malování (Václav Bláha, Jan Bárta/Václav Bláha) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003) 26. Kolem tebe (Roman Procházka/Roman Procházka) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003) 27. Divokej Bill (Václav Bláha/Václav Bláha) (Monitor-EMI s.r.o. 2000) 28. Pocit (Václav Bláha/Václav Bláha) (EMI Czech Republic s.r.o. 2003)

Chinaski: Když Chinaski, tak naživo (2008) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Shake it (Ondřej Škoch/Pavel Grohman) 2. Basama fousama (František Táborský/Pavel Grohman) 3. Vedoucí (Štěpán Škoch/Štěpán Škoch) 4. Zadarmo (František Táborský/Pavel Grohman) 5. Vakuum (František Táborský/Michal Malátný, Pavel Grohman) 6. Tichý nájemník (Michal Malátný/Michal Malátný) 7. Strojvůdce (Michal Malátný/Michal Malátný) 8. Vrchlabí (Karel Heřman/Michal Malátný) 9. Dlouhej kouř (Michal Malátný/František Táborský) 10. Baletka (Ondřej Škoch/Pavel Grohman) 11. Drobná paralela (Michal Malátný/František Táborský) 12. Láska a jiná násilí (Ondřej Škoch/Tomáš Roreček) 13. Slovní pyrotechnika (Adam Stivín, Ondřej Škoch/František Táborský) 14. 1970 (František Táborský/Pavel Grohman) 15. Punčocháče (Michal Malátný/Pavel Grohman) 16. 1. Signální (Michal Malátný/František Táborský) 17. Zrcátko (Alexander Kricner, Petr Kužvart/Pavel Grohman) 18. Sonet 147 (Karel Heřman, Michal Malátný/M. Hilsky) 19. Vinárna u Valdštejna (Michal Malátný/Michal Malátný) BRATISLAVSKÉ BONUSY 20. Klára (František Táborský/Michal Malátný, Pavel Grohman) 21. Zadarmo (František Táborský/Pavel Grohman) 22. Tabáček (František Táborský/Pavel Grohman) VIDEOKLIP Basama Fousama (František Táborský/Pavel Grohman) (Universal Music s.r.o..2008)

Arakain: 20 let natvrdo (2003)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Metalománie (Aleš Brichta/Aleš Brichta) 2. Žádnej metal (Aleš Brichta/Aleš Brichta) 3. May Day (Aleš Brichta/Aleš Brichta) 4. Slečna Heavy (Miloň Šterner/Aleš Brichta) 5. Ztráty a nálezy (Marek Podskalský/Aleš Brichta) 6. šeherezád (Zdeněk Kub/ Aleš Brichta) 7. Amadeus (Jiří Urban/Aleš Brichta) 8. Kamennej anděl (Jiří Urban/Aleš Brichta) 9. Kolonie termitů (Zdeněk Kub/ Aleš Brichta) 10. Cornouto (zpěv Lucie Bílá) (Marek Podskalský/Aleš Brichta) 11. Zimní královna (zpěv Lucie Bílá) (Jiří Urban/Aleš Brichta) 12. Dotyky (Zpěv Lucie Bílá)(Jiří Urban/Aleš Brichta) 13. Global street debil (Jiří Urban/Aleš Brichta) 14. Forrest Gump (Jiří Urban/Aleš Brichta) 15. Dežo (Zdeněk Kub/ Aleš Brichta) 16. Apage Satanas (Jiří Urban/Aleš Brichta) 17. Princess (Jiří Urban/Aleš Brichta) VIDEOKLIPY Páteční flám (Jiří Urban/Aleš Brichta) (Popron Music, s.r.o.1996) Zase spíš v noci sama (Miroslav Mach/Aleš Brichta) (Popron Music, s.r.o.1993) Slečna Závist (Ken Hensley/Aleš Brichta) (Popron Music s.r.o.1995) Marilyn (Jiří Urban/Aleš Brichta) (Popron Music, s.r.o. 1993) Kamennej anděl (Jiří Urban/Aleš Brichta) (Supraphon a.s. 1991) Šakal (Zdeněk Kub/ Aleš Brichta) (Supraphon a.s. 1990) Gilotina (Miroslav Mach/Aleš Brichta)

Kabát: Corrida 2007 (2008) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Intro 2. Corrida (Ota Váňa/Milan Špalek) 3. Buldozerem (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 4. V pekle sudy válej (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 5. Bára (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 6. Kůže líná od Kolína (Ota Váňa/Milan Špalek) 7. Starej bar (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 8. Frau Vogelrauch (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 9. Stara Lou (Ota Váňa/Milan Špalek) 10. Porcelánový prasata (Milan Špalek /Milan Špalek) 11. Bruce Willis (Ota Váňa/Milan Špalek) 12. Raci v práci (s.r.o.) (Ota Váňa/Milan Špalek) 13. Go Satane Go (Milan Špalek /Milan Špalek) 14. Joy i (Ota Váňa/Milan Špalek) 15. Úsměv pana Lloyda (Ota Váňa, Milan Špalek /Milan Špalek) 16. Malá dáma (Ota Váňa/Milan Špalek) 17. Dole v dole (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 18. Shořel náš dům (Milan Špalek /Milan Špalek) 19. Pohoda (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 20. Žízeň (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 21. Moderní děvče (Milan Špalek /Milan Špalek) 22. Intro + Burlaci i (Ota Váňa/Milan Špalek) 23. Kdo ví jestli (Ota Váňa/Milan Špalek)