• Thriller

John and the Hole (2021)

Hodně otázek ale žádné odpovědi, mohl by to být i dobrý thriller, ale oni,ho najednou ustřihli a nic.

Quo vadis, Aida? (2020)

Tohle je pořád aktuální a silné téma.Natočeno hodně reálně a nejhorší na tom je to,že se to stalo jen ,po 50 letech od II.světové války,kdy z  jednoho národa bývalé Jugoslávie se chovali zůčastněné strany ,jako zvířata a dopuštěli se velkých zvěrstvech a ta nevraživost  je tam stále veliká.

V obležení (2016)

Sice létání tam nějaké bylo ale nápady tam jsou,tak to podívaná docela byla.

Vražedný lov (2012)

Žádná jatka se nekonají je to průměrná naháněčka jednoho chlapa v lese.

Solncepjok (2021)

Nefandím nikomu,je mi to vcelku lhostejné,chvílemi jsem se ztrácel kdo je kdo,ale opravdu hodně realisticky a naturálně natočeno to,co se děje jen  kousek od nás a právě teď.Ta nevraživost a brutálnost mezi lidmi ,skoro jednoho národa,je obrovská.Je to všude ve světě....bývala Jugoslávie,Afrika atd,co za zvěrstva dělají pomalu sousedi sousedům.Viděno asi více jednou stranou a to Ruskou....

Severní Marseilles (2020)

Jo,tak tohle jo.......Realisticky popsaná situace ve Francii,kde je jasně vidět,co čeká všechny státy Evropy,když budou vítat všechny migranty chlebem a solí.Oni přece v těch státech,kam přivandrujou,makat nikdy nebudou,utvoří svoje komunity,svoje předměstí,svoje uzemí a pojedou distribuci všeho,co přináší rychlí zisk,bez jakékoliv práce.Bude super,až se celá Afrika rozhodne,že se celá přestěhuje,do Evropy a pak jich  bude tolik,že to přesně dopadne,jako v tomto filmu.Už ted se policie,bojí jezdit do vyhlášených lokalit třeba na předměstí Paříže.Autorita policie je nulová a je jasné,že hodně policajtů má svoje metody,které jsou někdy až za hranou a jejich nadřízení,chtějí mít hlavně klid a neušpinit si svoje ruce.Nikdy k žádné změně nedojde,ba naopak.

Tvůj syn (2018)

Španělé thrillery umějí,o tom žádná,tenhle,byl takový zdlouhavý,pár zvratů a ten konec,no každý je nějaký.

De Oost (2020)

Holandané dělají pořádek,docela ucházející válečný film,kde sice není moc akce,ale má něco do sebe.

Invisible Alien (2021)

Tak tohle byla slušná debilita...ze začátku to pomalu vypadalo jako na vetřelce,ale vyklubalo se z toho......a bylo po ptákách.

Dvojí obvinění (1999)

Na TV film docela slušný počin,i když měl větší potenciál,který nebyl využitý.