Signál (2012)

Nechapu tak spatne hodnoceni! Ja jsem se teda bavila, kdyby to slo, dam 3 a pul hvezdy. Prijde mi, ze ostatni hodnotitele jsou prilis kriticti, mozna protoze je to cesky film a my mame tak trochu ve zvyku se podkopavat. A smal se cely sal!! Nebudte takovi pokrytci. A vy radoby intelektualove, prece vite o cem ten pribeh ma byt! Kdyz se vam to nelibi, tak se nekoukejte!

Marley (2012)

Pekne a usmevne a konec (nikoho asi neprekvapi ze to konci Marleyho smrti) je skoro i na ukapnuti slzy dojeti. I kdyz se o tento styl hudby moc nezajimam, dokument se mi moc libil a prave proto bych ho doporucila naprosto vsem, bez rozdilu hudebniho vyznani. Ma hezke poselstvi:)

Ukamenování svatého Štěpána (2012)

Zbytecne vyhroceny, dlooooouhyyy (musim se priznat, ze jsem i cast zaspala, ale kdyz jsem se probudila, dej se nikam neposunul) a nudny. Pro lidi co radi hledaji "vyssi smysl" mozna zajimavy, ale pro nas, obycejny smrtelniky je to temer odpad.

Chlapec pojídající ptačí zob (2012) odpad!

Tak nejdriv jsem se ve Varech koukala na sracky (Ukamenovani svateho Stepana) a pak na sperma, jaky dalsi vymesek lidskeho tela je natolik kontroverzni aby se o nem natocil film?? Blbost... nelogicka.. a vrcholem je, ze ten mlady recky herec za tu roli dostal cenu!!!! Priste at sezere vlastni hovna a mozna dostane oskara!

Statečné srdce (1995)

Svoboduuuuu!! Vzdy kdyz se pripravuju na tenhle film, tak musim mit po ruce balicek kapesniku.. Je az neuveritelny jak me to vzdycky nakonec dostane! Nevim co uz byste chteli od filmu vic!

Číslo 5 žije (1986)

Pravdou je, ze jsem ten film uz tak 10 let nevidela, ale diky detskym vzpominkam nemohu dat jinak nez 4 hvezdy. Co si pamatuju, tak jsme u filmu, trnuli napetim, zasmali se a dokonce ukapla nejaka ta slza dojeti:).

Dokažte mi vinu (2006)

Celkem to uslo, chvilkami i docela vtipne. Ma to spad, dobre se na to kouka, ale co se mi na tom libi nejvic, ten film dokazuje jaci jsou Americani tupci:). Ten sokujici verdikt, jak je uvedeno v oficialnim textu, je totiz tak dementni az to boli.

Mrtvý sníh (2009)

Do pulky spis horor nez komedie, od pulky naopak. Videla jsem to uz pred nejakou dobou, ale s chuti bych si film dala znova.