Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Velice prekvapujici a pusobivy snimek. Vzdy, kdyz si myslite, ze mate nejvetsi picovinu za sebou, tak prijde dalsi a jeste vetsi. Ackoliv tak trochu z popisu filmu a z csfd.cz vite o co pujde, troufam si rict, ze tohle jste necekali.

Hairspray (2007)

Mám muzikály ráda, ale tohle je moc. Z těch třesoucích se tuků se mi zvedá žaludek. Obezita je hnus a rozhodně by neměla být takovým způsobem podporována ve filmu. Dvě hvězdy za hudbu a kostýmy.

Mimo příbalový leták (2012)

Zkrátka špatně natočený dokument. Chyběla tam hlavní myšlenka. Jednotlivé příběhy byly zmatečné a v podstatě nicneříkající. Pořádně nevím, co jsem si z toho měla odnést. Nicméně se mi opět potvrdilo, jak hloupá je Amerika:). Nedoporučuji.

Resident Evil: Odveta (2012)

Zase a opět je to o tom, co jste čekali... A já jsem spokojená, dokonce víc než to. Tenhle film má všechno na co si jen vzpomenete. Nemrtví, nestvůry, sexy kočka, nabušenci, zlá mrcha, spousta krve, pěkný efekty, další spousta krve. Navíc se mi dost líbila hudba, pěkně ty akční scény podtrhovala. Jako to, že už mají být všichni mrtví po první přestřelce řešit samozřejmě nemůžete, stejně tak další "logické problémy":)). Jsou to lepší tři, dala bych tak 70%.

Total Recall (2012)

Jako docela jsem se bala, ze to bude pekna sracka, ale nakonec jsem byla prijemne prekvapena. Ted trochu odbocim. Kdyz jsem vychazela ze salu, nejaka slecna prohodila, ze to byla ztrata casu.. Lidi, proboha, divejte se na co jdete!! Co jsi cekala od akcni sci-fi? Tohle neni zadnej zamilovanej Shakespear. Zpet k filmu. Co se mi libilo: melo to spad, zadna utahanina, z puvodniho filmu si vypujcili to dobre, ale jako pres kopirak to taky nebylo, krasne ztvarnena spinava a zkazena budoucnost, hudba super. A co se mi nelibilo: pretazeny konec, trochu moc fanaticka "manzelka".

La Luna (2011)

Tohle bylo naprosto naaadherny! Jako ze sna...

Rebelka (2012)

Tak je to hlavne pro deti ze jo a ty asi nebudou srovnavat jak na tom byl Pixar pred lety a ted.. proto si myslim, ze si to ty ctyri zaslouzi, pac se mnou v kine bylo pomerne dost deti a jeji reakce mluvila za vse. Navic mne se to taky libilo, par vtipku pro dospelaky se tam taky najde, neni to zbytecne natahnuty, porad se neco deje. Trochu me stvalo, jak byla hlavni postava Rebelky namluvena, ale zase to vynahradila jezibaba, ktera byla perfektni:).

Nedotknutelní (2011)

Pekny pribeh ze zivota, ale nejsem si jista, jestli nejde jen o "modni" film.. Protoze abych pravdu rekla, nic tak zvlastniho na nem nevidim. A jak nekteri pisou, ze je neposkvrnen narozdil od americkych kousku, tak nebyt te francouzstiny, ja bych to ani nepoznala. Jako jsou to lepsi tri hvezdy, ale porad jen tri... Znova to videt nemusim.

Amazing Spider-Man (2012)

Hele jako nebylo to spatny.. Ono se z toho taky uz moc vyzdimat neda. Triky super, Garfield se mi libil, takovej lisackej klucina, Emma vypadala dost stare, rozhodne ne na 17, ale jinak fajn. Mozna mi tam trochu chybelo delsi seznamovani s pavoucimi schopnostmi a tak o pul hodiny bych to zkratila. Celkove prijemne, chvilemi vtipne. Tech 70% si zaslouzi.

Bez kalhot (2012)

Dejove mi to prislo docela slaby, ale zabery z klubu na roztanceny kluky!! Super! Klidne bych se znova koukla jen na vystrihany pasaze:))