A co když je to pravda? (2005)

Vtipná duchařská a romantická komedie plná drobných "kiksů ".Hodně mi to připomíná v některých momentech film Duch s P.Swayzem.Herecký výkon R.Witherspoon byl okouzlující.

Addamsova rodina (1991)

Je komerčně velmi úspěšný film.Nemá sice příliš kvalitní příběh , je však velmi vtipný a emocionální.Dobré herecké obsazení.

Addamsova rodina 2 (1993)

Taková normální monstrózní rodinka , kterou drží pohromadě roztomile hororové deviace , láska , tolerance a vzájemná sounáležitost.Perfektní zábava.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Herecký výkon M.Dočolomanskýho a R.Hrušínskýho byl vynikající.Osvědčený autorský tandem vytvořil nestárnoucí zdroj dobré zábavy.

Adelheid (1969)

Vynikající film slavného českého režiséra Františka Vláčila.

Aeon Flux (2005)

Aeno Flux nabízí skvělou vizuální podívanou a dokonale natočené akční scény.Námět vychází z velmi vydařeného animovaného seriálu.

Aféra Thomase Crowna (1999)

Aféra Thomase Crowna je romance velmi úhledná a stejně i tak protagonisté.Jinak film je docela svižná zábava pro nudné večery.

Africká legenda (1985)

Skvělí dobrodružný film.Čtyři hvězdičky dávám za nápad.Kdo z nás by nechtěl mít doma malého dinosaura , který by však už nevyrostl.Film je určený především dětem.

Agent Cody Banks (2003)

Průměrná pohádka o Bondovi pro děti.Skvělé hračičky , které používá na svojí ochranu.Jinak děj celého filmu je nenáročný a nekomplikovaný.Co se týče jeho vztahu k holkám je úplné dřevo.

Agent Cody Banks 2 (2004)

Pokračování , které už nemělo ani vzniknout , protože už samotný první díl byl dosti průměrný.Některé vtipné scény byly spíše debilní a herci se taky chovali přitrouble.O dabingu ani nemluvě.Prostě hrůza.