Discopříběh (1987)

Pěkný příběh šestnáctiletého kominického učně,který svými pubertálními kousky rozčiluje otce.Velmi vyvedené herecké obsazení.Potěšilo mě , že se to natáčelo i u nás v Sokolově na nedostavěném sídlišti Vítězná.Musím říci,že jsem na discopříběhu vyrostla.

Dům II (1987)

Volné pokračování , které má úplně jiný příběh.Ve filmu nechybí tajemno a akčnost scén.Ještě lepší scénář než je u jedničky.

Dům pro dva (1987)

Ondřej Vetchý byl za svůj výkon jako první Čech nominován na Evropskou filmovou cenu.

Hellraiser (1987)

Hellraiser patří mezi nejvýznamnější horory a je originální. Též má velice zajímaví scénář.A hlavně nesmím zapomenout na "pinheada" neboli "špendlíkovou hlavičku" ten je opravdu pěkně děsivý.

Lovec senzací (1987)

Novinář E.E.Kisch vypráví příběhy ze staré Prahy , které sám prožil v letech před 1.světovou válkou a zaznamenal ve svých reportážích a povídkách:podílel se na odhalení skutečného vraha bohatého hostinského , zúčasnil se svatby žebrákova syna s dcerou samolibého boháče a je svědkem záhadné vraždy strýce směnárníka.Sestřich původně samostatných částí zakázkového TV seriálu - též Zuřivý reportér.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Velice úspěšné pokračování.Maska Freddyho Kruegera se stává díl od dílu komplikovanější a děsuplnější.Tento díl je drsný , šokující a krvavější.

Otčím (1987)

Výborný psycho - thriller.Film má temnou až vražednou atmosféru , jenž film dělá jedinečným.Skvělý herecký výkon Terryho O´Quinna.Jen škoda , že ho nevysílají ráda bych se na něj znova koukla.

Pátek třináctého (1987) (seriál)

FRIDAY THE 13TH,THE QUIT OF HATCHOR THE AWAKENING --- Ryan a Mickey se snaží získat tajemnou pokrývku,jejíž majitel může ve snech zabíjet jiné lidi.Její moc využívá nenápadná Effi , aby zabila oblíbenou vůdkyni náboženské sekty a sama mohla zaujmout její místo.Kombinace Pátku třináctého a Nočních můr z Elm Street.V překladu se to jmenuje Pátek třináctého - VRAŽDÍCÍ DEKA.

Predátor (1987)

Solidní , napínavý akční sci-fi film , který si na začátku dává na čas , ale pak vás do sebe vtáhne.Je to směs válečného příběhu s mimozemskými vetřelci na Zemi.Mohu jenom doporučit.

Projekt X (1987)

Příběh inteligentního šimpanze , který se dostane na leteckou základnu.Příjemný film pro celou rodinu , mnoho vtipných situací, napětí i dojetí.