Cena medu (1986)

Smutný , ale pěkný příběh.

Critters (1986)

Chlupaté a hladové příšerky s roztomilým kukučem jsou opravdu skvělý.

Highlander (1986)

Výborný fantasy , který obsahuje spoustu perfektních akčních scén.Je to opět kult své doby na který se můžete koukat i po dvaceti letech a nikdy nezklame ani nezestárne.

Jája a Pája (1986) (seriál)

Nejlepší loutkový večerníček.Nejlepší příběh je s prasečím ocáskem , který mají zasadit do země.To jim řekl soused Krkovička.Oni ho poslechnou a přes noc jim tam vyroste malé prasátko.

Jméno růže (1986)

Slavná adaptace slavného bestselleru Umberta Eca.Detektivní příběh z temného středověku.Vynikající herecký výkon S.Conneryho.

Kačer Howard (1986)

Výborně natočený film mého dětství. Film má spád , vtip a o kvalitě speciálních efektů ani nemluvě. Sice to byl ve své době propadák, ale mě se líbí čím dál tím víc. Dokonce jsem nedávno četla, že se uvažuje o pokračování......no na to jsem zvědavá.

Krajina s nábytkem (1986)

Opravdu unikátně natočený příběh o mládenci a malém dítěti.Herecký výkon V.Javorského je perfektní , ale i P.Čepek co by malíř není špatný.Film na , který se vždy ráda podívám.

Labyrint (1986)

Film je gejzírem fantazie a nápadů , též je plný bizardních bytostí a potvůrek.Labyrint je převážně určený pro děti , ale i velcí diváci si ho zamilují.Film obsahuje krásné písně od zpěváka D.BOWIEHO , který též ztvárnil postavu krále skřítků Jaretha.

Malý krámek hrůz (1986)

Skvělí to film a hlavně masožravá květinka AUDREY 2..Film je doprovázen výbornými písničkami s velmi vtipnými a neotřelými texty.Kromě vulgární rostliny můžete ocenit také pěvecký výkon S.Martina v roli sadistického zubaře.