Šarlotina pavučinka (2006)

Pro děti jak stvořené.Nejvíce okouzlí děti velké množství zvířátek , i když některé jsou digitálně upravené jako např. ovečky nebo koník.Úsměvná komedie , která překvapí svým konce.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Pro mě tento film byl vynikající.Herecké obsazení je zdařilé.Byl velice dobře vypracovaný scénář , který je velmi záhadný a dynamický od začátku filmu až do konce.Hudba , která podkresluje celý film je báječná.Jediné co mě zaráží na filmu , že se odehrává ze začátku ve tmě.Jinak mohu doporučit.

Transylvania (2006)

Jediné co mě na tomto filmu uchvátilo byla hudba a herecký výkon A.Argento byl opravdu strhující.Ale jinak film sám o sobě je velice nudný a nelogický.

Trhni si! (2006) odpad!

Největší ptákovina co , kdy mohli vydat.Hodnocení odpad je pro tento film velice slušné hodnocení určitě bych to nazvala hůř.Paris Hilton ať radši chodí po večírcích a neplete se hercům do řemesla.

Tristan a Isolda (2006)

Je to film jak časovaná bomba . která na vás vybuchne směs dramatických bojových scén a velkých citů.Film mi připomína tak trochu Romea Julii.Taky šlo o lásku silnější než život a smrt.Jinak je to skvěle vytvořený film ze vším všudy, jak herecky tak i po stránce scénáře.

Účastníci zájezdu (2006)

Konečně další český film u kterého jsem se pobavila.Herecké složení je super.Herecká dvojce Štěpánková a Fialová nemají chybu.

Underworld: Evolution (2006)

Určitě lepší než film Van Helsing.Musím říci ,že jsem se dobře bavila od začatku až do konce.Už se těším na trojku (nultý díl),který nám napoví jak to vše začalo.

V tom domě straší! (2006)

Skvělá hororová a animovaná pohádka.Je plná pěkných trikových scén a divák se u filmu nenudí.Černošský policajt byl super. "KOLEDU NEBO ŽIVOT?"

World Trade Center (2006)

Škoda film ze zpočátku super , ale pak sklouzává do děsné nudy.

Základní instinkt 2 (2006)

Toto pokračování neměli ani natáčet , škoda peněz.Thriller nemá žádnou pořádnou logiku a má matoucí pointu.Ani herecké obsazení nestálo za nic.Dvě hvězdičky si zaslouží pouze herečka S. Stone.