Vlasy (1979)

Clauden přijíždí ve slavném muzikálu Miloše Formana do New Yorku, aby tu za pár dní nastoupil vojenskou službu.potkává davy hippies a krásnou Sheily,což zásadně mění jeho řivot...Upřímně mě muzikál moc nenadchnul,styl hippies není moje krevní skupina,,,,,, snad se pan Forman nebude zlobit,že mu dám 2 hvězdy

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Legendární primář Sova, nezapomenutelný doktor Štrosmajer, rázná sestra Huńková, začínající lékařka Čeńková.... Populární : Nemocnici na kraji města jsem rád sledoval, i jako menší divák. I když na mě seriál působil místy depresivně, tak sledování lidských osudů jsem prožíval naplno s hlavními hrdiny.

Doktor od jezera hrochů (2010)

V komedii Z.Trošky sledujeme příběh doktora Dobeše,který se,jako neprůbojný a přehnaně slušný člověk podvolí tlakům okolí a vyrazí vydělávat velké peníze do Afriky.Zpočátku má pocit,že pobyt v Africe zvládne,ovšem jen do chvíle,kdy na něj zaútočí had...Jen dodám,že poslední dobou se Z. Troška snaží za každou cenu udělat nějakou bombu,ale jeho humor začíná být dost trapný...Ze soucitu této komedii dávám 1 hvězdu

Plavecký mariáš (1952)

Plavecký mariáš : V lese leží dřevo....Ale,jak je dostat k pile,když "plavci" už na Vltavě nejsou? Nebo jsou? Trojice plaveckých veteránů v čele s Jaroslavem Marvanem vzpomene na své mládí,vory o5 vyplují na řeku...Československá komedie,která nijak zvlášt´ nenadchla..

Frajer Luke (1967)

Frajer Luke-Deluxe edition : Paul Newman,jako vezeń Luke Jackson v legendárním filmu ve své možná nejlepší roli...Když se Luke dozví,že jeho matka zemřela a dozorci ho bezohledně zavřou na samotku aby ho náhodou nenapadlo uprchnout na svobodu...Drama může začít...

Příběh jeptišky (1959)

Příběh jeptišky je nezapomenutelným a vyjimečným pohledem na život za zdmi kláštera. Oslnivá Audrey Hepburn ztělesńuje jeptišku, jejíž životní cestou je péče o mentálně nemocné... Když se, ale po vypuknutí 2. světové války vrací do rodné Belgie, musí se rozhodnout mezi odbojem a neutralitou církve... Tento podařený drama snímek hodnotím 85 %

Faktor strachu (2001) (pořad)

Faktor strachu bych definoval asi,takto: navybíraní Kenové a Barbíny,soutěž,která je určitě o překonání strachu avšak pasáž,kde se z lidí stávají prasata je někdu opravdu nechutná...to už není soutěž,ale zábava bohatých lidí,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,co jsou schopni obyčejní lidé udělat pro peníze....a kam až jsou schopni zajít...

Rio (2011)

Rio : Totálně domestikovaný papoušek Blu je vytržen z pohodlí domova a vrhnut do velkého dobrodružství v exotické Brazílii.. Ulítlý animák s trochu průhledným dějem, ovšem skvěle graficky zpracovaným. Atmosféra v rytmu samby zní famózně :) ****

Souboj Titánů (1981)

V roce 1981 uchopil Harry Hamlin meč a štít,abysi zahrál na statečného Persea,smrtelného syna boha Dia ( Laurence Olivier ),který musí zachránit svou milovanou Andromedu.Persea čekají mnohá nebezpečí,napětí a vzrušení,nebot legendární tvůrce zvláštních efektů Ray Harryhause vypustil do Souboje Titánů děsivou Medúzu,strašlivého Krakena,okřídleného Pegasse,dvouhlavého Dioskila,obří škorpiony a spoustu dalších netvorů.Hodnocení= 4 hvězdy

Karate Kid (2010)

Když se Dre Parker přestěhuje se svou matkou do Číny,cítí se v novém nezvyklém prostředí úplně ztracený.Brzy se navíc stane terčem šikany.Nečekané pomoci se mu dostane od údržbáře jejich domu,pana Hana (Jackie Chan), který mu slíbí,že jej naučí kung-fu..