• Krátkometrážní

Pippi dlouhá punčocha (1969)

Pipi bola proste klasa a filmy s ňou som zbožňovala ale predsa len táto časť je najlepšia 4*

Xena (1995) (seriál)

Darmo, klasika z môjho detstva tak ako i Herkules... dnes keď si to pozriem nechápem, že som to tak žrala... no na tú dobu to bol super seriál pre mňa dávam 3*

Herkules (1995) (seriál)

Keď som bola malá tohoto seriálu som sa nevedela nabažiť no dnes už mi príde nezaujímavý a mnohé veci nezmyselné pretože vtedy som tomu nechápala a zdalo sa mi v ňom všetko super. Dávam 3*

Lilo & Stitch (2002)

Táto rozprávka sa mi nezunuje tak ako i Lion King. Koniec takpovediac predvídateľný no to je snáď u každej rozprávky :)

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Niektoré scény mi prišli až trápne, no oceňujem zas, že príbeh mi nepripadal ako všetky ostatné filmy s upírmi a inými démonmi. Jednu hviezdičku dávam pre dobrý koniec.. druhú kvôli Amande Seyfried.. bolo to celkom pozerateľné, ničím však prekvapivo dobré..

Rozen Maiden (2004) (seriál)

Super hudba, krásny vzhľad bábik, ktoré majú nádherné šaty a pekný príbeh s vtipnými i vážnymi scénkami dávam však 4*, pretože druhá séria ma zaujala viac.

Klub společníků óranské střední (2006) (seriál)

Vtipné anime so super príbehom. Rozhodne stojí za pozretie už len kvôli rozdielnym charakterom hlavných postáv, vďaka ktorým vznikajú rôzne vtipné situácie. Jedna hviezdička rozhodne patrí kawaii chlapcovi menom Honey-kun ♥, ktorého som si veľmi obľúbila a ďalšia Haruhi a jej občasnému flegmatickému správaniu.

Kurošicudži - Season 2 (2010) (série)

Spočiatku som bola sklamaná, že je tu nový sluha a jeho pán, ktorí vystriedali Ciela a Sebastiana. No akonáhle sa tam objavili veľmi som sa potešila. Bohužiaľ druhé pokračovanie ma akosi nechytilo... dopozerala som to vlastne len kvôli Cielovi a Sebastianovi... Aloisa som si absolútne neobľúbila a o jeho sluhovi už ani nevravím..... Hudba však bola opäť super tak ako v Kuroshitsuji I, a preto dávam 3*

Cossette no šózó (2004)

Celkom pozerateľné anime, pri ktorom som sa však často krát strácala v deji a vôbec som nechápala o čo ide. Oceňujem však veľmi peknú hudbu najmä ending.