On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Dost možná nejhorší seriál všech dob. Hroznej nápad a ještě horší provedení.

Rumový deník (2011)

Jak už zde několik uživatelů psalo - Rumový deník je slátanina. Film mi připadá jako několik krátkých filmů spojených do jednoho dlouhého. Podle mě zbytečně zdlouhavé a nezáživné pasáže, které ovšem střídali opravdu vtipné a zajímavé momenty. Od tohoto filmu jsem čekal opravdu hodně a tak jsem zklamán, ale dívat se na to dá. 5/10.

Všemocný (2011)

Limitless je jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl, co se týče nápadu, zpracování a hereckých výkonů. Bradley Cooper dělá z tohoto filmu více, než tuctový thriller už jen svým výkonem, ve kterým potvrdil svou hvězdnost. Ve filmu je spoustu zádrhelů, které Cooper řeší zajímavě "zázračnou" pilulkou a vždy dokáže diváka zaujmout tím, co vše lze s tímto lékem dokázat. 8/10

Jackass 3 (2010)

Zábava, která není určená pro slabé povahy. Ve filmu je vše od sraček a blitků až po ničení drahých věcí, které si jistě mohou slavné osobnosti, které zde vystupují dovolit. Já mám tento humor rád, a hodně jsem se nad filmem nasmál, navíc jsem velkým fanouškem Jackass, takže pro mě jasná volba 5*.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Film, který na mě působí hodně emočně. Člověk se díky němu dokáže převtělit do vězně v Shawshankské věžnici a představit si tak jeho život tam. Díky scéně, kde vezni opravují střechu si člověk uvědomí co vlastně má, když má svobodu. První desítky minut mohou člověka až nudit svým pomalým tempem, ale závěrečné finále dělá z Vykoupení z věznice Shawshank pro mě nejlepší film co jsem kdy viděl. Kdybych mohl, dal bych i 6*!!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Na Simpsonových jsem odkojen. Od malička až doposud mě stále baví velice rozmanité a nekonečné množství vtípků, hlášek a komických situací. Všechny žluté postavičky z celého města si časem musí zamilovat asi každý. V seriálu je i množství "tvrdších" vtípků, takže to není záležitost vyloženě pro děti. Pro mne srdcovka a s klidným svědomím můžu doporučit úplně každému. Poslední série a novější zpracování trochu zaostává za minulými sériemi, ale i tak je to podle me nejlepší kreslený seriál všech dob.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Ukázka toho, co všechno jsou lidé ochotni udělat pro peníze a možná i slávu, či zviditelnění. Ať je to tak, či onak - Faktor strachu je zábavný televizní pořad plný zajímavých úkolů a pojídání nechutných věcí a to je přesně to, co z něj dělá pravou americkou show, která baví miliony lidí, mezi kterými nechybím ani já.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Jmenuju se Earl je tak trochu "jiný" seriál. Po každém díle v sobě mám nenapodobitelný pocit dobré věci, kterou Earl vykonal a čím si zasloužil škrtnutí dalšího špatného skutku, který dříve spáchal. Celý námět seriálu se mi hodně líbí a je přesně podle mého gusta. Jediná věc, kterou bych vytknul je občas se opakující děj a předvídatelnost. Seriál se bohužel kvůli malé sledovanosti už netočí, ale nahrané série jistě stojí za zhlédnuti.

Útěk do divočiny (2007)

Miluji filmy, které mi po slhlédnutí nasadí brouka do hlavy a které nějak změní mé názory, či myšlenky. Filmy, které mi ukáží možnou cestu a donutí mě uronit slzu. Filmy, kterých je krásná příroda i láska. Přesně tím Ůtěk do divočiny je - filmem, který změnil můj život.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Zajímavé převedení seriálu do filmu, na které jsem se těšil jako malý kluk od chvíle, kdy jsem se dozvěděl, že mý oblíbení Simpsonovi budou v celovečerním filmu. Nechyběl jsem v kině hned, jak začali film hrát a i přes velké očekávání nemůžu říct, že bych byl zklamán. Dobrý příběh a klasický "Simpsonovský" humor. Pro fandy povinnost...