• Fantasy

Země bez zákona (2012)

Neviem prečo, ale tento film ma hneď zaujal. Známi herci, zaujímavá myšlienka... No čakala som dlho kým som si ho pozrela, pretože som sa bála, že budem sklamaná. Našťastie som sa nesklamala. Tento film má fakt všetko, skvelé herecké výkony, spád, napätie a hlavne takého odporného záporáka, že som sa tešila na moment, kedy ho už konečne zabijú! Ale na takú dlžkú mi tam niečo chýbalo. Stojí to za pozretie, ale že by to bol najlepší film uplynulého roka?! To zase nie, ale na druhú stranu veľmi príjemné prekvapenie aj krvavé, ale na moje šťastie žiadny Tarantino :) Na voľnú chvíľku je to asi najlepšia voľba.

Temný rytíř povstal (2012)

Nikdy predtým som nevidela žiaden film z Batmanovskej trilógie pod taktovkou Christophera Nolana, ale potom prišiel T.D.K.R! Najprv som bola k tomuto filmu chladná, ale už po desiatich minutách mi bolo jasné, že sa nudiť rozhodne nebudem. Tento film si ma úplne podmanil, najviac Bane v podaní Toma Hardyho, ktorého by som vôbec nespoznala. Ale aj výkony ostatných hercov boli skvelé(Anne ako Catwoman bola neuveriteľne sexy), réžia je dokonalá a temná atmosféra neodmysliteľná. Po skončení mi bolo jasné, že si musím pozrieť aj ostatných Batmanov, ale T.D.K.R pre mňa ostáva najlešou Batmanovkou a jedným z najlepších filmov roku 2012. P.S.- Odteraz zbož(ňujem Christophera Nolena a teším sa na jeho nové filmy.