Apocalypto (2006)

Už nevím, kdo mě donutil koukat se na ten film. To je ale jedno - říkala jsem si, co to bude zase za kravinu. Nebyla. Film mě mile překvapil, nemohla jsem si napětím ani skočit na záchod. Konečně nějaký snímek, který se točí pouze kolem jednoho/dvou dní a jde o něm pouze o jedno - přežít, nebo být chycen. Nejšokující část byl asi překvapivě porod ve vodě. Nevěděla jsem, že je Mel Gibson i takhle dobrý režisér :)

August Underground's Mordum (2003)

Často mi říkaj že nejsem holka, že žádná milovat tak strašně horory, poslouchat horrorcore a nesášet zvířátka... tak mi kámoš poslal odkaz na tenhle film a že prej ať se na to podívám když jsem ,,takovej tvrďák". A teď mi došlo že jsem fakt asi psychouš když se mi to líbilo. :O

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

"Grupáč baby, to je moje!". Po Austinovi letí spoustu dívek i když ho bůh krásou přeci jen moc neobdařil. Mémini (nevím jak se to píše, ale prostě ten zmenšenej klon Dr. Zlouna) je strašně úžasný! Nejbožejší film vč. scén jak Austin vypije ty 'výtrusy' a jak hraje šachy s ruskou a: "Já němogu! Austine, ty jsi ták, táááák moc SEXY!" =D Mike Myers zvládnul 3 role (Austin, Dr. Zloun a Tlustej parchant) a to je co říct. 2 hvězdičky jsem ubrala za nějaké trapné scény...

Babovřesky (2013) odpad!

Ten, komu se líbily Babovřesky, je pro mě jenom smutná nula.

Bail Enforcers (2011)

Předpokládám, že ste se tady na to všichni koukali kvůli sexy wrestlerce Trish Stratus která ukazovala svůj luxusní dům na MTV Cribs. :D Já to dokoukala až do konce takže myslim že to stojí za vidění. Podle mě: Akce 3/5 a děj další 3/5.:D

Bastardi (2010)

Film byl docela dost síla (o mnohem víc, než třeba u filmu Gympl). Tohle se asi v reálu nestane, ale těmhle fakanům bych dala přes hubu hned. Film Bastardi byl úžasný, kam až to může vést? Co můžou nebozí učitelé dělat? Do vězení je dát nemůžou, páč jsou nezletilí a když už něco prásknou, tak si to s nima vyřídí tatínek, který pracuje u mafie (v tomto případě to byl otec Michala Dostála). Musím říct, že se mi z těch fakanů pění krev, a kdyby bylo po mém, vkradla bych se uprostřed noci do jejich bytů s kanistrem benzinu a celý dům bych vypálila do základů. Ale nejdřív bych se postarala o to, aby ti malí fracci byli přívázaní k židlím a nemohli se ani hnout, takže by ještě viděli blížící se plameny a v poslední chvíli, než by v hrozných bolestech zemřeli děsivou smrtí, by možná začali svého nezodpovědného a drzého chování litovat...

Bojíte se tmy? (1990) (seriál)

Z týhle show jsem si odnesla akorát tak noční můry... ta úvodní znělka mě pořád straší.:O

Cesta (2009)

POŘÁDNÁ DEPKA. Ale jinak krásnej konec. Prostředí a scény byly také dost depresivní (šedé moře, padající šedé stromy, lidožrouti věznící vychrtlíky ve sklepě...). Prostě aby jsme si to shrnuli - ten film byl krásnej, přitom drsnej a měl něco do sebe než třeba "2012".