Alishii

• 9.4.2013  20:56
    Karanténa (2008)

Já jsem se bála dostatečně. Proto 4 *

• 14.2.2013  20:19

Ten Tarantino je ale dobytek, tak krásné jatka jsem dlouho neviděla. Klobouk dolů pane.

• 1.7.2012  14:06
    U-Turn (1997)

Tak prolhaný film jsem ještě neviděla..geniální!

• 25.6.2012  14:11
    Arabela (TV seriál) (1980)

Krásný pohádkový příběh, zajímavé všechny díly a já se vždycky ráda znovu podívám, když je Arabela v televizi..

• 25.6.2012  13:38

"Benátky, matka, panna, královna a bohyně, tím vším nás jistě všechny láká, ale když pro nás není ráj i pak musí být jen srdcem a domovem pro každého ptáka"..Chtěla bych se ocitnout v 16. století v Benátkách a být kurtizánou..

• 21.6.2012  15:19

Skvělá inspirace pro všechny, kteří mají plné zuby moderního života, společnosti a vymožeností bez kterých už si ani život mnohdy nedovedeme představit. Skvělá inspirace pro ty, kteří se nebojí od všeho utéct a mít svůj cíl, kde na jeho konci čeká opuštěný autobus, divoká příroda, hlad, a samota....

• 21.6.2012  15:09

Dvě hodiny jsem byla v zemi fantazie společně s Chihiro, zamilovala jsem se do Hakua a snažila se zachránit své nebohé rodiče... Z počátku jsem se hodně bála, ale Haku a ostatní přátelé mi ukázali, že v Lunaparku není tak zle a nakonec se mi ani nechtělo domů..Děkuji Vám pane Miyazaki.

• 21.6.2012  14:53

Chvilkama docela americky fanatický, ale přesto úžasný příběh. Neumím popsat pocity, které ve mě film zanechal...

• 21.6.2012  14:33
    Predátoři (2010)

Suché, někdy trapné dialogy, tma, kvůli čemuž jsem vnímala asi polovinu filmu a polonahý Adrien Brody, který si zaslouží dvě hvězdy...Toť vše co ve mě film zanechal..

• 21.6.2012  13:55
    Coriolanus (2011)

Fuuu...no teda! To mi vysvětlete: Když zfilmování Romea a Julie zasazené do moderní doby je tak skvělé, tak proč tahle hrůza? Mistr Shakespeare se musí obracet v hrobě..Jedna hvězda za Gerarda Butlera protože je takový fešák :o)

• 11.6.2012  17:59

Veliké zklamání, kdejaký "béčkový" film mě zaujal víc. Neoriginální pointa příběhu byla odhalena asi v polovině filmu, mimo to (to už mu ale asi nikdo neodpáře :o)) jsem celý film čekala až Daniel Radcliffe vytáhne kouzelnou hůlku a všichni zlí duchové zmizí. Ovšem taky musím uznat, že úplný závěr mě dost překvapil a množství lekavých scén taky nebylo málo, proto alespoň **

• 13.10.2011  14:12
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

1/2 * za Khalea Droga, 1/2 * za Neda Starka, 1/2 * za Arryi Strark, 1/2 * za Khaleasi, 1/2 * za Tyriona Lannistera, 1/2 * za všechny bastardy, 1/2 * za zlovlky, 1/2 * za železný trůn, 1/2 * za dračí vejce a 1/2 * za koňskou bránu... To všechno si budu ještě hodně dlouho pamatovat a už se nemůžu dočkat druhé série..

• 13.10.2011  13:47
    Labyrint (1986)

Můj oblíbený asi od 10 let, kdy jsem film omylem nahrála z televize na VHS. Skvělá Jennifer Connelly, dobrá hudba a plno chlupatých příšerek, tak škaredých až si je člověk zamiluje..Ovšem nejlepší je na začátku ten malý červíček ve zdi, jak říká " HOJ" . Asi mě moje děti budou nenávidět, když je budu nutit dívat se na 30 let starou fantasy pohádku.

• 27.9.2011  14:17
    Pozemšťan (2007)

Geniální myšlenka, která naprosto vyvrací všechny vědecké teorie i lidská přesvědčení, přesně tohle je můj šálek kávy stejně jako málo známé knihy Evangelium I.,II.,III., kde autorka Katrin Taillefer popisuje Kristův život trochu z jiného pohledu.. Celý film působí jako natočený za 5 korun v obýváku, ale je to jenom ku prospěchu, protože máme prostor pro představy jak byl John Budhovým učedníkem, Ježíšem nebo Napoleonem. Film předčil má očekávání a já jsem to spolkla i a navijákem..

• 5.9.2011  19:10

Film o dětech, ale nejsem si jistá jestli pro děti. Asi nemá cenu přemýšlet jestli by hraběte Olafa ztvárnil někdo lépe než geniální Jim Carrey a o psychicky narušené postavě tetičky Josefíny v podání Meryl Streep nemluvě. Opravdu škoda, že nebylo natočeno pokračování a zfilmováno všech 13 přeloh, možná by někomu připadalo, že se děj opakuje dokola, ale pro mě by to byla určitě podívaná...