Karanténa (2008)

Já jsem se bála dostatečně. Proto 4 *

Nespoutaný Django (2012)

Ten Tarantino je ale dobytek, tak krásné jatka jsem dlouho neviděla. Klobouk dolů pane.

U-Turn (1997)

Tak prolhaný film jsem ještě neviděla..geniální!

Arabela (1980) (seriál)

Krásný pohádkový příběh, zajímavé všechny díly a já se vždycky ráda znovu podívám, když je Arabela v televizi..

Nebezpečná krása (1998)

"Benátky, matka, panna, královna a bohyně, tím vším nás jistě všechny láká, ale když pro nás není ráj i pak musí být jen srdcem a domovem pro každého ptáka"..Chtěla bych se ocitnout v 16. století v Benátkách a být kurtizánou..

Útěk do divočiny (2007)

Skvělá inspirace pro všechny, kteří mají plné zuby moderního života, společnosti a vymožeností bez kterých už si ani život mnohdy nedovedeme představit. Skvělá inspirace pro ty, kteří se nebojí od všeho utéct a mít svůj cíl, kde na jeho konci čeká opuštěný autobus, divoká příroda, hlad, a samota....

Cesta do fantazie (2001)

Dvě hodiny jsem byla v zemi fantazie společně s Chihiro, zamilovala jsem se do Hakua a snažila se zachránit své nebohé rodiče... Z počátku jsem se hodně bála, ale Haku a ostatní přátelé mi ukázali, že v Lunaparku není tak zle a nakonec se mi ani nechtělo domů..Děkuji Vám pane Miyazaki.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Chvilkama docela americky fanatický, ale přesto úžasný příběh. Neumím popsat pocity, které ve mě film zanechal...

Predátoři (2010)

Suché, někdy trapné dialogy, tma, kvůli čemuž jsem vnímala asi polovinu filmu a polonahý Adrien Brody, který si zaslouží dvě hvězdy...Toť vše co ve mě film zanechal..

Coriolanus (2011)

Fuuu...no teda! To mi vysvětlete: Když zfilmování Romea a Julie zasazené do moderní doby je tak skvělé, tak proč tahle hrůza? Mistr Shakespeare se musí obracet v hrobě..Jedna hvězda za Gerarda Butlera protože je takový fešák :o)