Sázka na nejistotu (2015)

Holy Shit! Nerdy verzia Wolf of Wall Street. S menším množstvom fetu, štetiek a chľastu no so stálymi konštantami ako chrapúnstvo, egoizmus, dobrá zábava a Margot Robbie. A ak budete poslúchať, príde aj ex Justina a Doctora.

Transparent (2014) (seriál)

Ak som si myslel, že po takom Shameless nenájdem viac fucked up seriál, či rodinu, mýlil som sa. A strašne sa mi páčil ten "britský" spôsob akým bol tento seriál vytvorený - od hercov, cez scenár až po réžiu.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Široko-ďaleko nenájdete depresívnejší a emóciami nabitý seriál s nutnou dávnou "crazy shit" momentov. Za posledné 3-4 roky jeden z najlepších počinov v TV, od koho iného ako HBO...

Na hraně zítřka (2014)

Na hrane 4* a 5* a to, v čom tento film vynikal je to, že ste pri ňom nemali ani raz potrebu, pozrieť sa na hodinky.

Vlk z Wall Street (2013)

Príbeh muža, ktorý sníval o peniazoch, úspechu a bohatstve. Onedlho dostal peniaze, bohatstvo, štetky, drogy od A-Z, život vo vysnívanej vile a ženskú pre ktorú by každý vraždil. Antická dráma o vzostupe chrapúňa bez chrbtovej kosti a jeho bolestivý pád na jeho chorý chrbát, ktorý nemohol byť nakrútený pútavejšie. Marty to proste stále umí.