sheldonka.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 4.9.2011  12:54
    21 gramů (2003)

O snímku 21 gramů jsem slyšela jen samou chválu a po shlédnutí se taky přidávám na stranu spokojených diváků. Musím se přiznat, že ze začátku jsem se v tom trochu ztrácela, protože jsem nevěděla, co byla minulost, nebo co naopak teprve bude. Ale brzy jsem to všechno pochopila. Hodně mě zaujalo jak se klíčové scény opakovaly dvakrát, to jsem u filmu asi ještě neviděla, ale rozhodně to nebylo na škodu. Já osobně mám dost ráda filmy podobného typu a tenhle je opravdu bravurní. A na závěr mě napadá jen jedna otázka : Kolik se toho musí stát aby se dva lidé potkali?

• 31.7.2011  16:02
    23 (2007)

Film se mi hodně líbil. To jak hlavní postava všude vidí číslo 23 mi někdy nahánělo i hrůzu. Docela nechápu nízké hodnocení, protože film má opravdu něco do sebe. A trochu i měním názor na mnou dosud nenáviděného Jima Carreyho. Kdekoliv po shlédnutí tohoto snímku vidím někde napsané číslo 23, tak se pozastavím a zamyslím se, jestli je to jen pouhá náhoda...Překvapivě to na mě udělalo velký dojem.

• 27.11.2011  12:22
    27 šatů (2008)

Stal by se zázrak, kdyby mě něco v tomto filmu překvapilo.

• 24.3.2012  14:34
    28 dní (2000)

Shlédnout jednou a dost.

• 13.3.2014  16:22
    30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip) (2013)

Fenomenální Jared!!

• 5.1.2012  09:37
    50/50 (2011)

To co nabídl Jonathan Levine je neuvěřitelné. Vtipná komedie s velmi dramatickými chvílemi, které vás zaručeně dostanou. Chvíli se perfektně bavíte a pak máte co dělat, aby jste se nerozbrečeli. Joseph Gordon-Levitt podal skvělý výkon, stejně jako Anna Kendrick. Co mi trochu vadilo, byla postava nejlepšího kamaráda, kterou si zahrál Seth Rogen. Přišel mi moc vlezlý a ne vždy vtipný. Ale neubere to na mém hodnocení, protože tento snímek je opravdu parádní kousek! Nejprve jsem se bála, jak asi spolu může ladit komedie a drama, ale přesvědčila jsem se, že to jde. A jak skvěle!

• 22.10.2011  12:21
    AC/DC: Live at River Plate (koncert) (2011)

O můj bože! Chci tam být, chci je vidět, chci je slyšet!! Chci vidět, jak Brian Johnson zvoní na obrovský zvon, jak Angus neuvěřitelně hraje na svoji kytaru a jak neúnavně běhá po pódiu a pak ještě ukáže spoďáry. .. "Když posloucháš AC/DC jiná hudba ti je úplně ukradená" - tohle mi před časem řekl jeden známý a já nevěřila. Ale teď věřím. Pro mě neexistuje lepší skupina. Je naprosto legendární a jejich písně tu budou s námi už napořád. Miluji AC/DC a navždy budu! I'm coming down like a hurricane!)

• 27.9.2011  17:16
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Jedna z těch normálnějších soutěží v televizi, ale vždy se docela nudím. Jen u dvou dílů jsem nemohla spustit oči z obrazovky, protože tam byl strýc. Jinak že bych si to pouštěla pravidelně, to rozhodně ne.

• 14.2.2012  17:27
    Absolvent (1967)

Fantastický Hoffman, výborná hudba.

• 25.7.2011  19:35

Nechápu, jak někdo mohl natočit tak stupidní film.

• 16.9.2011  16:47

Dobrovolně nikdy.

• 20.11.2011  13:31
    Aféry (TV seriál) (2011)

Nic s Pavlem Křížem se mi nikdy nebude líbit.

• 17.8.2011  11:57
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Moc se mi to líbí a nikdy mě nepřestane bavit humor hlavních postav.

• 10.12.2011  11:07
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

A pak že angličané nejsou vtipní!

• 17.12.2014  20:10
    Akvabely (2007)

Líbí se mi ta upřímnost, se kterou je film podáván a taky prostředí! Dál jsem byla unešená z výkonů obou hlavních hrdinek, i když postava Marie mi přišla dost zvláštní. Francouzské filmy mě začínají opravdu bavit!

• 22.11.2011  12:35

Asi moje chyba, že jsem to viděla pouze ve škole a ne v klidu, doma. Vůbec ničím mě to nezaujalo, ale to je taky možná jen tím, že se prostě nejde soustředit, když za Vámi sedí víc jak 20 lidí a všichni mluví, nebo se smějí, nebo hledají někoho kdo by měl něco dobrého k jídlu. Ovšem jedno vím jistě. Tenhle snímek už si nikdy nepustím. Toto téma mě prostě nebaví.

• 22.1.2012  17:41
    Alois Nebel (2011)

Být tam normální herci, bez tohoto (v České republice zatím moc nevídaného) provedení hodnotila bych to tak max. na 30 %. Naštěstí tomu tak není a člověk si může vychutnávat dobře provedenou vizuální stránku. Samozřejmě, že chyby tam najdete i tak. Já osobně jsem poměrně spokojená, akorát ten příběh trochu vázl .. Pořád jsem čekala, že přijde něco přelomového a ono nic, už můžete číst akorát tak závěrečné titulky. Je mi jasné, že u Aloise Nebela bylo hlavním kritériem provedení a děj šel tak trochu stranou, ale i tak si myslím, že shlédnutí stálo za to. Protože na český film je to pořád velice slušné.

• 8.9.2011  18:50
    Alpha Dog (2006)

Výborné kriminální drama, které by si podle mě zasloužilo mnohem lepší hodnocení. A Justin Timberlake umí rozhodně líp hrát než zpívat. Mám hodně ráda filmy podle skutečných událostí, takže jsem byla nadšená. Postavy mi přišli až neuvěřitelně skutečné a vlastně celý film tak na mě působil. No, a závěr mě totálně dostal.

• 12.2.2012  20:19

"Na světě je tak moc krásy, že cítím, že už to neunesu a moje srdce prostě pukne." Nedokážu říct proč, ale scéna s poletujícím sáčkem je pro jedna z nejsilnějších, co jsem kdy viděla. Ano, je to pouze sáček ve větru, ale svým způsobem je tam zachyceno všechno. American Beauty je pro mě jeden z nejlepších filmů, naprosto si mě získal.

• 16.7.2012  17:28

Snad každému správnému filmovému fanouškovi se Americká noc musí líbit. Skvělá podívaná na to, jak to všechno u filmu vlastně probíhá.

• 6.11.2011  10:42
    Americký X Factor (TV pořad) (2011)

Lepší než ČSMT a Talentmania. Z poroty jsem nadšená a navíc Simon vždy ví co říct a jak poradit. Kdybych si mohla vybrat svého "učitele" tak si vyberu na 100% právě ho. Samozřejmě je dost viditelné na jaké úrovni jsou oni a my. No, a ti soutěžící umí fakt zpívat. A jak dobře!

• 23.12.2011  17:44

Trochu zvláštní film, který zaručeně nemá obdoby. Amélie patří k nejzvláštnějším postavám se kterými jsem se doposud setkala. Audrey Tautou je prostě na tuhle roli jako dělaná. Strašně se mi líbil styl snímku, který mi (kvůli vypravěči) připomínal seriál Řekni, kdo tě zabil. Ovšem ubrala bych trochu té naivity a přehnané sladkosti. Po dlouhém otálení, jsem konečně tento film shlédla a jsem za to rozhodně ráda, protože je to originální snímek, který sice není kdejak úžasný, ale stojí za to, být viděn.

• 7.12.2011  17:08

Velice dobré herecké obsazení a velice dobrý humor. Tahle pohádka se mi opravdu líbí. A dívat se na ni v období Vánoc je paráda.

• 20.11.2013  19:48
    Antikrist (2009)

Myslím, že jsem překonala sama sebe, když jsem se odvážila pustit si tohle podruhé. Po mnohých rozhovorech s lidmi, kteří Antikrista shlédli také jsem si totiž uvědomila, že to MUSÍM vidět znovu. Nelituji, protože až teď jsem pochopila podstatu filmu a taky postavu Ženy. Už prvních 6 minut je absolutně famózních a bezkonkurenčních. Celý film jsem opět hltala s udiveným výrazem, protože s tak syrovou kamerou se setkáte jen málokdy. Sice si myslím, že do edenu mě nikdo nikdy nedostane, a že můj sen o osamocené chatě se taky pomalu rozplývá, ale tenhle film je tak úžasnou podívanou do nitra člověka, že stojí za zhlédnutí. Trier je asi opravdu šílenec, jinak nechápu, jak se mu tenhle film mohl zrodit v hlavě.

• 6.2.2012  16:50
    Apokalypsa (1979)

"This is the end. Beautiful friend. This is the end. My only friend, the end. "

• 6.11.2011  11:13
    Aquamarine (2006)

To zas byla kravina.

• 7.12.2011  17:16
    Bathory (2008)

Má to (jen) přes dvě hodiny, ale pro mě to bylo prostě nekonečné. V půlce snímku jsem se začala úplně ztrácet v ději. Celé mi to přišlo moc umělé. I herci mohli být podle mě ještě lepší. O Bathory každý básnil, jak je to senzační film, ale mě to nějak nezaujalo. Ale hodnocení mi to přisvědčuje. Z velkofilmu se pomalu stává jedno z těch nepovedených, zapomenutých filmů.

• 13.12.2011  17:38
    Beethoven (1992)

Věčně slintající pes mi teda vůbec směšný nepřijde. A kolem něco samozřejmě americká rodina, která řeší jen jedno - nechat si psa nebo ne? Já bych hlasovala pro druhou možnost..

• 10.11.2013  11:02
    Big Lebowski (1998)

"Hraju bowling. Jezdím autem. Sem tam si připomenu výlety s LSD..."

• 11.9.2011  12:23
    Bill a Ben (TV seriál) (2001)

Bill a Ben všechny děti zvou ven .. jo, ta znělka se mi pekelně vryla pod kůži. :D

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14