Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Tenhle seriál je masterpiece! Pořád nevěřím tomu, že se tady u nás natočí něco, co může s klidem konkurovat vysorozpočtovým true crime sériím na Netflixu. Co konkurovat, převálcovat je!  Já smekám a děkuju!

Avengers: Endgame (2019)

Po tomhle se necítím moc dobře, pane Starku 💔

Zrodila se hvězda (2018) odpad!

To je taková sračka, že to není možný! Víc se rozepisovat nebudu, vzalo mi to už tak dost času!

Fakta vítězí (2017) (pořad)

Jakože chybí mi tu ta otravná a egocentrická složka, takže jedna hvězda dolů. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

xDDDDD tak to néééé! ...a ten easter egg na Thorovo kladivo to vážně nezáchránil :-D

Proč to řešíme? (2017) (pořad)

Jedna hvězda dolů za vizuální dojem. Prostě ty vlasy pana Kořenáře a vůbec, celá levá strana je tak nějak...

Tvář vody (2017)

Tohle je overrated jako prase :-D Vykradený film Splice, který byl o 100% lepší. Škoda.

Dárek (2015)

Tak silne hodnoceni? Vazne? Tohle tema a predvidatelny prubeh filmu jsem videla uz xkrat.... Pro me docela nuda. Skoda. Jedna hvezda za Batemana a druha za psa.

Druhá míza (2015)

Nevěděla jsem, co mám od toho čekat... Ale charakterizuju to jedním slovem - příjemný :-) Ten film má určitě co říct a z Pacina doslova stříká charisma i když už to dávno není ten sexy mafián. Za mě hezký :-)