Spáči (1996)

Skvělé herecké výkony, skvělý film!

Pomáda (1978)

Tohle nestárne! Je to sexy...

Tváří v tvář (1997)

Ten nápad je skvělej! Travolta správně slizkej a Nikča zase ten svůj výraz :-D celkově mě to hodně bavilo!

Obchodník se smrtí (2005)

Tohle mi hodně připomínalo Kokain s Deppem. Tyhle filmy já ráda... Výbornej!!! Podle mě nejlepší film s Nikčou :-)

Město andělů (1998)

Slaďárna jako prase... ale já jí miluju! Cage konečně ve filmu, kde se jeho výraz hodí... ne Niky, ne, nedělej to pořád... Točíš akční film ty vole! Tak nic.

Vůně ženy (1992)

...ačkoli Pacino je můj nejoblíbenější herec (místama to hraničí s fanatismem :-D), tohle za jeho TOP tak úplně nepovažuju :-) ale tím vůbec nechci říct, že špatný. Tím chci říct, že těch Oscarů měl dostat daleko víc! A kdybych měla vybrat jeden film, tenhle to nebude. I tak tleskám, mistře!

Al Pacino - Richard III. (1996)

To je strašně roztomilý :-) vidím Johnnyho, Carlita i plukovníka Sladea a tak nějak se to pořád prolíná :-))) zajímavá podívaná! Pacino si od hledání Richarda III. odskakuje do filmů a jentak jakoby mimochodem natočí svůj první film, za který promění nominaci na Oscara a stihne těch skvostů daleko víc. Ale to jentak mimochodem :-D

Jeepers Creepers (2001)

Mě se to strašně líbilo, patří k mým nejoblíbenějším horůrkům. Prostě se mi líbí ten nápad, příběh, ta atmosféra, to jak je pan strašidýlko co rád papá lidi fakt hnusnej a celkově mě to bavilo. Pardon :-D

Ďáblův advokát (1997)

VANITY...DEFINITELY MY FAVOURITE SIN! Jestli ďábel vypadá takhle, chci skončit v pekle! Famózní!

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Skvělý skvělý skvělý!!! Tenhle film nemá chybu! Podlě mě dva nejlepší herci vůbec.. a v jednom filmu...symfonie!