Pokoření (2014)

Pacinův herecký koncert, který ve mě míchal kokteily emocí. Chvílema jsem měla pocit, jak když jsem tam s ním. Z toho filmu si pamatuju jen hodně silné pocity, které ve mě jeho herectví vyvolávalo, doslova mě dojímalo a bralo mi dech!

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Silné téma, silné obsazení. Úžasný herecký výkon, já opět tleskám a na mém pomyslném seznamu řadím na přední příčky TOP filmů s Al Pacinem.

Kupec benátský (2004)

Úžasný, dechberoucí, brilantní! Al Pacino opět nehraje, on tou postavou je! Tohle je zážitek! Pět hvězd je málo...

Simone (2002)

Mě se to hodně líbilo! Super námět, skvělej příběh a ani chvíli jsem se nenudila :) Tenhle film má rozhodně co říct.

Nelítostný souboj (1995)

Tohle je jízda!!!! Skvělé výkony, super film. P.S.: De Niro tam vypadá tak sexy, jako nikdy a to říkám i přesto, že jsem Pacinova! Uf! Tohle vás bude bavit!

Carlitova cesta (1993)

Po deseti letech se opět setkávají, aby stvořili veledílo :-) BRAVO!!!! Tohle jim jde a myslím si, že to je jeden z nej filmů s Pacinem vůbec! Sedí mu to.

Frankie a Johnny (1991)

Ach bože (Ale) ! Krásný (Al) !!! Dojemný (Al) !!! Dokonalý (Al) !!!! (až na Žilkovou dabující Michelle, ale za to film nemůže). Já jsem si další love story s Panem Úžasným užila :-)

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Brilatní!!!!! Tenhle film se mnou neuvěřitelně cloumal celou dobu a já koukala jen s otevřenou pusou co se to děje. Pacino nehraje, on tou postavou je!

Psí odpoledne (1975)

Dva packalové, kterým se to nepovedlo :-) Baví mě to, jak je film pojatý. Dva nepříliš chytří kámoši se rozhodnou, že vykradou banku kde jak zjistí, nejsou žádné peníze...alespoň ne tolik, kolik očekávali. Nazvala bych to - hodně povyku pro nic. Chtějí odejít ale to už nejde a začíná napínavá podívaná jak to vlastně dopadne a co ti dva vymyslí. Obsazení Pan Dokonalý Al Pacino a neméně výrazný Johna Cazale mluví za vše. I tak si myslím že je to spíš podívaná pro fajnšmekry a dnešního diváka může nudit. Pokud nejste skalní Al Pacina nebo neoceníte starší filmy tak na to nekoukejte :-) (to byli zřejmě ti se třema hvězdama a míň)

Kmotr II (1974)

Nevím jestli je lepší jednička nebo dvojka, můj názor se pořád mění :-) Řekla bych že nastejno a trojka už tak trochu pokulhává. Famózní Pacino s tím svým výrazem ala ženským padají kalhotky je prostě legendární :-) Tady začala má láska k Al Pacinovi.