Phil Spector (2013) (TV film)

Dobrý, hodně dobrý..ale proboha co ten konec???? Škoda. Dala bych tomu ještě víc času a lepší (špatně, chtěla jsem říct - nějaké) zakončení a bylo by to skvělý.

Revoluce (1985)

Mě se libilo :-) bohužel musím dát jednu star dolu protože jsem to viděla dabovaný a myslím že to tomu ublížilo. Pane Soukupe, pardon. Pan Soukup jel toho roku s Jirkou Pomeje všechny herce stejným tónem :-/. Je pravda že vidět film dabovaný je sebeokrádání o 50% zážitku z výkonu herce, kor u něj je to přímo zvěrstvo. Tím ovšem vůbec nechci říct že by pan Prager nezvládal, jen jsem už asi rozmlsaná originálem :-)

Bobby Deerfield (1977)

Měla jsem pro tenhle film 5 hvězd. Dám jednu za režii, jednu za to jak Pacino vypadá, jednu za to jak hraje, další za příběh a jednu dolu za tu protivnou herečku která je sice nemocná ale to jí nedává právo mi pít krev celý film a chovat se jak třináctileté střevo. Pardon.

Autor! Autor! (1982)

Tenhle film jsem dlouho sháněla, konečně se podařilo a jsem za to ráda :-) čekejte příjemnou oddychovku se špetkou humoru skvělého Al Pacina. Doporučuji tento film spíše pro jeho skalní fandy, kteří ocení jeho herecký koncert a koukají na to spíše s nostalgií :-) mě se líbil moc! Dostala mě hláška v koupelně - Buď se vyčurej nebo se seber a vypadni, já se z tebe zblázním! :-)))) Skvělej film když venku prší - zalezte do peřin a sledujte!

Na návštěvě (2015)

Tohle me hodne prekvapilo! A prijemne....hlavne tim, jak to bylo neprijemny :-) Libilo!

Camille (2008)

Aha...takze lidi co tak smrdi v MHD jsou mrtvi? To by vysvetlovalo, proc se sami neciti a nic s tim nedelaji... James Franco me bavi, Sienna Miller hraje "opravdove" a nevidim v jejich vyrazech zadnou fales. Hezky :-)

Strašák (1973)

Mladý slaďouš Al Pacino, který po boku ostříleného kamaráda putuje z bodu A do bodu D před bod C a ještě to vezmou přes B. Jedním slovem - hezký. Dvakrát to vidět nemusím, místy nuda, zbytečné průtahy a konec mě nasral. Ale rozhodně ne tím, že už to skončilo. Jinak výkony skvělý jako vždy :-)

Tvář vody (2017)

Tohle je overrated jako prase :-D Vykradený film Splice, který byl o 100% lepší. Škoda.

Dárek (2015)

Tak silne hodnoceni? Vazne? Tohle tema a predvidatelny prubeh filmu jsem videla uz xkrat.... Pro me docela nuda. Skoda. Jedna hvezda za Batemana a druha za psa.

Lidi, co znám (2002)

...vůbec nevím, o čem to bylo, pamatuju si jen zdrogovanýho Al Pacina. První půlka filmu celkem ušla a pak mám vokno... až budu chtít koukat na sjetýho Ala, zvolím kubánskýho emigranta. Pfff