88 minut (2007)

ALe, ALe, ALe... Proč.... Tohle je prostě šílěná nuda, typická americká srágorka. Pacino tam jentak chodí sem tam, pravidelně nám oznamuje kolik má ještě času a současně poukazuje na to, že ho má už fakt málo. Není tam napětí, nevtáhlo mě to do děje a říkala jsem si kolik těch minut ještě sakra má, aby mě to už vysvobodilo, ať už to skončí jakkoli. Promiň Ale, víš, že Tě miluju :-(

Oprávněné vraždy (2008)

To ne, tohle ne. Proboha, PROČ?? Máte každý jednu hvězdu, a to jen, že jste to VY.

Jack a Jill (2011)

Ten film je šílenej shit... koukla jsem na něj jen kvůli Alovi. A pardon, ale já jsem se neskutečně tlemila jeho scénám :-)))) v žádným filmu mě tak nepobavil jako tady. No. A to je tak všechno. Jedna hvězda pro Pacina a jedna za Deppa na stadionu.

Oni (2008)

Vazne? Nekonecne se divat na jeden uslzeny vyraz Liv Tyler? Takovou silenou nudu jsem dlouho nevidela! Ani nevim jak film popsat protoze vlastne neni co. Zkusim. Barak, dva lidi normalni, tri lidi v maskach. Lidi v maskach nakonec zabiji ty dva lidi bez masek. A tim konecne skoncilo me utrpeni. Usnula jsem celkem trikrat.

Hvozd (2015)

To jako vážně? Já, jakožto milovnice hororů jsem těžce znechucená :-( příběh ohraný stokrát, příšerky ani strašidelný, ani toho extra moc nepředvedly (ten sliz měl být jako co? Ani to nebyla kyselina, ani se to nijak neprojevilo, krom toho že je to hmota co do někoho nebo nečeho vleze - ať už je to člověk, pes, nebo dřevo)...chování postav naprosto divný... ženská nijak extra posraná, vzhledem k situaci co se tam děje. Čekala jsem že jí starej bude aspoň nějak masakrovat, on je na ní přes všechnu tu prolezlost slizem ještě hodnej!!! Tady se neděje vůbec nic! Ani zajímavý, ani dobře udělaný, herecké výkony který bych nenazvala výkonama, každej komparzista by to zahrál stejně, ne-li líp. Ztráta času! Není to lekavý, ani nechutný, myslela jsem vzhledem k tomu jak tady lidi střílí hvězdy, že se mám na co těšit... Nejvíc mě baví komantáře typu "originální" :-D Jedna hvězda za miminko, který hrálo ze všech nejlíp....

Já, Natálie (1969)

...tak já měla depku že to je to jediné co s Alem neuvidím a ona je ta scéna k vidění na YT :-D můžu umřít :-D tumáš hvězdu za tu necelou minutku :-D

Zrodila se hvězda (2018) odpad!

To je taková sračka, že to není možný! Víc se rozepisovat nebudu, vzalo mi to už tak dost času!

Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

xDDDDD tak to néééé! ...a ten easter egg na Thorovo kladivo to vážně nezáchránil :-D

Václav (2007) odpad!

Tohle byl snad nejhorsi herecky vykon od profesionala vubec. Trojan to naprosto nedal. Neverila jsem mu ani vterinu. Silene smutnej zazitek videt jak na to proste nema.