Rozhněvaný muž (2021)

Trailer prezradil cez 70% filmu, takže vás príbeh už moc neprekvapí. Našťastie z totalnych Bčkových vôd vyťahuje film na príjemný priemer Ritchieho réžia a depresívny soundtrack. A ak milujete Jasona Statham ako hrá dokonalo Jasona Stathama, tak budete viac ako spokojný.

Armáda mrtvých (2021)

100 miliónov, zombíci, Netflix a Zack Snyder s voľnou rukou... Toto mohlo dopadnúť IBA fantasticky!!! Avšak stal sa opak... Zack uveril, že bez kvalitného producenta, ktorý mu dýcha kvalitatívne na chrbát dokáže napísať, zrežírovať a dokonca nakrútiť niečo úžasné. A ide o zombie žáner, takže tam fakt nebolo treba veľa, aby bol divák spokojný!!! Avšak jediné čo Snyder dokázal je, že je skvelý videoklipár.... To najlepšie z tohto filmu zmestíte do cca 3 minút!!! Urážka zombie žánru, fanúšikov a brutálne klamanie divákov. Film by sa nemal volať Army Of Dead ale Ulička Of The Dead... PS: Pár nápadov tak bolo naozaj skvelých, a preto dúfam, že si ich nejaký režisér všimne a lepšie použije...

Neporazitelný - Je čas (2021) (epizoda)

Vyzerá to od začiatku na priemerný superhero origin ale posledná 10 minútovka z animáku spraví luxusný a krvavý klenot, ktorý musí vidieť každý kto miluje The Boys, či Deadpoola... Poriadne príjemná facka, za ktorú môže autor komiksu Walking Dead - Robert Kirkmann. Toto dielo bude svojimi twistami a parodovaním hero žánru čoskoro kultové! Marvel a DC práve spoznali svoju konkurenciu!

Džudžucu kaisen (2020) (seriál)

Najvypeckovanejší prvý diel v anime všetkých čias a strach o moju momentálne najobľúbenejšiu mangu je PREČ!!! Štúdio si poradilo viac ako skvelo s animáciou (kamerové nálety WAU), súboje sú vizuálne prepracované, príjemne ma zaskočil skvelý humor, a ak sa ostane pri kvalite prvého dielu tak sa klaniam pred NOVÝM BLOCKBUSTEROM MEDZI ANIME SÉRIAMI!!! PS: Ak sa nemýlim toto isté štúdio robí aj poslednú sériu Attack On Titan, a zmena štúdia nakoniec možno ešte vylepší vymakanosť Titánikov :D

Manyeo (2018)

Škoda toho až príliš dlhého úvodu. S radosťou by som šiel s hodnotením vyššie. Lebo akcia je brutálna, krvavá a hravo nakrútená. Korea opäť potešila, a dvojka musí byť!!!

Avengers: Infinity War (2018)

Chcelo by to konečne verziu z pohľadu hlavného zlolotra.. Thanos a Killmonger by samostatne film potiahli viac, a dokonca by tak vynikli aj heroes..

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Napätie skvelé.. Kaskadérské kúsky až neveriacky úžasné ale.. Dej strašne predvídateľný.. Najlepší súboj v trailery.. Naháňačky kreatívne nakrútene, ale všetko sto krát videné.. Hype jak riť..

Adžin (2017)

Konečne viac ako dobrý film podľa anime/mangy!!! Síce dej dosť pozmenený (natlakovať do jedného filmu toľko toho chápem) ako tak vyšlo, ale akčné scény a choreografia súbojov úplný TOP, u japoncov niečo nevídané. Každú akciu som si pretočil hádam 33 krát :)

Peace Breaker (2017)

Slabučký remake kórejskej pecky..

Black Panther (2018)

A dalsi hype fail!!! Chapem, ze tento film budu urcitou skupinou milovany ako Wonder Woman, ale nie.. To by museli sikovny tvorcovia a herci mat lepsieho scenaristu, lebo pribeh mal naozaj nastartovane na zaujimavy tragicky pribeh.. Triky dalsie mega minus, hlavne v subojoch.. Doslova krok spat.. Vsak v Civilnej vojne mal Panther kazdu jednu fight scenu choreograficky brutalne originalnu.. "Killmonger" by bol zaujimavejsi, keby mal viac priestoru, takto to bol len odtrhnuty zoldnier z retaze.. Za mna jedna z najslabsich Marveloviek..