Manhunt (2017)

Prežiť prvých cca 40minút po prestrelku na vidieku.. A rozbehne sa starý dobrý Johnov heroic bloodsheed!!! Oči mi vybehli pri tom vizuálnom bullet balete, a ostal som rozsekaný ako keď som prvý krát videl Killera/Hard Boiled. Choreografia double súbojov top.

Ďáblův chlapec (2018) (seriál)

Nebude to pre každého, ale pre mňa vizuálna bomba a pocta originálnej mange. Posun do dnešnej doby, sociálne siete, hudba, rap ako intro, a príbeh veľké plus. Áno, samotný démoni možno trošku prastará facka, ale napriek tomu ďakujem Netflix!!!

Já, Tonya (2017)

Veril som redneckom všetko, a zároveň nič :) Opäť raz sám život najkreatívnejší scenarista :) Forma rozprávania príbehu sadla úplne. Film trošku prehypovaný, napriek tomu som sa bavil. A kľudne by som si dal pokračovanie, keďže Tonya baví..

Tókjó Ghoul (2017)

Spokojný, mohlo to dopadnúť horšie. Brutalita a nechutnosti skvelé, vystihnutie postáv a atmosféra ako tak. CGI tomu dodalo niečo, čo v anime ani mange nebolo (aj napriek svojim kvalitám). Určite dobrý štart.

Gintama (2017)

Zo začiatku si hovorím prečo to vypadá ako TV film? A tie triky??? Ale hneď po prvých pár vtípkoch mi to začalo byť na total jedno 😂 Skvelý humor, a dokonca aj súboje vypadali fajn.

Mr. Robot - d3.4_provozni_chyba.r00 (2017) (epizoda)

Úžasne, napínavé, zahrané, a k tomu na jeden záber celý diel!!! Chcel by som vidieť making of. A neviem sa dočkať, s čím nás ešte tvorcovia prekvapia..

Blade Runner 2049 (2017)

A teraz by som si dal pokračovanie, alebo radšej prequel od Michaela Baya. Nechápte ma zle, Blade Runner je úžasne nakrútený, zahraný film ale.. Chcem niečo akčnejšie z tohto sveta. Lebo má čo ponúknuť :) Napríklad vojna replikantov!!!

Inhumans - Behold... The Inhumans (2017) (epizoda)

Tak toto mal byť radšej 200 miliónový film s Vinom Dieslom. Alebo zapojiť dej do 12teho dielu Avengerov, ako antihrdinov. Do TV celé zlé.

X-Men: Nová generace - Gen X (2017) (epizoda)

Pokiaľ Singer nenakrúti všetky diely, mám obavy, že to pôjde rýchlo do.. Herci sympatický, dej "sa dá", avšak tie schopnosti. Pokiaľ tam budú mutanti ako svetieľkujúci cililing, ňuchač, teleportka s divnými očami, tak to začne byť nuda. Chcelo by to aspoň jedného originál obľúbeného X-Mana, a možno..