• Hudební

Nemocnice na kraji města - Reoperace (1981) (epizoda)

Nástup dr. Fastové rozsvítil celou druhou řadu a s primářem Sovou jedna z nejhezčích romancí československého seriálu.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Tam jsou všichni tak dobří, že se na to bez nadsázky kouká jak na koncert! Klobouk dolů před panem Chudíkem, který jako záskok, v těžké životní situaci a v "cizí" řeči zvládl primáře Sovu naprosto brilantně.

Klec (2019) (TV film)

Trochu mi to připomnělo Odměnu s E.Balzerovou a I.Jiříkem...Jinak ze všech hledisek podařené.

Cesta zpátky (1958)

Mám pocit, že ve 42. minutě část hlavního motivu prozpěvuje scénárista Pavel Kohout...

Expres z Norimberka (1953)

Kouzelník Filipovský a vtipný komentář k Čihošťskému zázraku, člověku trne...Jinak ne až tak zle vystavěné, hlášky a plakáty patří k době, dost dobří Baldová, Marvan a jejich pošťuchování, na svůj věk a malý prostor už svůj nezaměnitelný Chudík, Beneš jako by udiven, kam se to od milovníka dostal...

Zbabělec (1961)

Skvěle propracovaná psychologie strachu, obecně, ale hlavně ve výkonu Ladislava Chudíka.

Šeptající fantom (1975)

Nejslabší ze série, jako by to tam ani nepatřilo, dost zmatené, nepropracované, ani herecké výkony žádná sláva.